Liège-Bastogne-Liège 2019

No to Dunczyk ROZBIL towarzystwo . Pokaz sily !

Ten Puls przed peletonem xD

No to Majka na Giro jako pomocnik Formolo…

Kwiatkowski 3 wyscigi w Ardenach i zaden nawet w top10 no znowu cos nie zagralo

Aj kurczę, tak było blisko wygrania finiszu z wyselekcjonowanej grupy, zabrakło tak niewiele :frowning:

Styl ważniejszy jak mnie pouczali niektórzy po strzale, wyniki są drugorzędne…

Super, że wygrał Fuglsang, zasłużył na to wspaniałą jazdą tej wiosny. Gdyby to znowu był ten Alaphilippe, to by mnie chyba szlag trafił.

1 polubienie

Nie coś nie zagrało, tylko wszystko nie zagrało na czele z tym całym Sky. Pora na zmiany, no chyba że szczyt marzeń dla Michała to bycie pomocnikiem na TdF.

2 polubienia

Ale Fuglsang ich rozwalił. A ta obrona przed upadkiem na zjeździe to coś niesamowitego. Kapitalna wiosna Duńczyka. Myślicie, że przełoży się to na Wielkie Toury?

1 polubienie

Ta zmiana trasy w końcówce to jest KATASTROFA. Z wyścigu z finiszem na wyniszczenie zrobili ot taki sobie zwykły klasyk.

Nie czytałeś ostatniego wywiadu???
W Sky nie jeżdżą na nazwiska tylko na najmocniejszego kolarza który ma największą szansę wygrać więc ten…
widzę mocnego kandydata który się szykuje już od zimy.

Nie czytales wywiadu ? Szczytem jego marzen jest WYGRANIE TdF :wink:

Wg mnie jest odwrotnie. Wyscig sie “otworzyl” podobnie jak AGR .

3 polubienia

Moze w INEOS bedzie mu lepiej szlo :slight_smile:
Ardeny niestety znowu zawalone a i w tym sezonie przeciwnie do poprzedniego dalej zadnej wygranej nawet w etapowkach.

Teraz na poważnie… Fuglsang po tej akcji jest dla mnie najlepszym kolarzem wiosny. Był głównym faworytem, wszyscy wiedzieli że zaatakuje a on to zrobił jak prawdziwy mistrz. Nie pozostawił złudzeń kto jest najmocniejszy. Teren mu do końca nie pasował ale zaatakował i wytrzymał to tempo co jest nie lada wyczynem.

Zapominasz o czwartym wielkim tourze na który się podobno nastawia. Dostanie Bernala lub Sosę do pomocy i skończy się generalką + 4 etapami.

Na wielkich tourach raczej nic z niego nie będzie ale Lombardia czeka.

Duza predkosc go paradoksalnie uratowala ! Jechal tak szybko , ze go od razu wyprostowalo. Mysle , ze gdyby to bylo przy mniejszej predkosci , to skonczyloby sie gleba .

Ale będzie w zwycięskim składzie na TdF. To oznacza prestiż większy niż wygranie jakiejś tam staruszki. Wszędzie będą trąbić o tym jak to pomógł wygrać największy wyścig na świecie.

Nie wiem, ale wiem że Formolo dobrze/przyszłościowo zrobił jadąc po drugie miejsce :wink:

LBL w gruncie rzeczy pozostała tym samym wyścigiem, tyle że St.Nicolas/Ans przeniosło się na Sokoły.
Fuglsang od lat był jednym z głównych faworytów, teraz po prostu jest w życiowej formie i wygrał.

Alaphilippe z Kwiatkowskim chyba tak na miarę możliwości przy takiej pogodzie i pełnym gazie na Sokołach.

2 polubienia

Zgadzam się w 100%, jednak po sokołach ładnie się to poszatkowało, a i wcześniejsze próby drugich były całkiem ciekawe. Zmiana trasy jak dla mnie na plus i świetny zeszłoroczny wyścig nie powinien przysłaniać wcześniejszych, raczej nudnych edycji z paradą do podnóża Ans

Szkoda, że ta grupka 20+ z Nibalim, Masem, Schachmannem i resztą nie odjechała po Haute-Levee. Myślałem, że brak Alaphilippe’a i Fuglsanga to wystarczający bodziec do współpracy, a jednak niekoniecznie.

Betancur i McCarthy w TOP15 to mała niespodzianka.

Mi też się wydaje że niewiele się zmieniło. Niby Sokoły są wcześniej ale potem sporo zjazdów, trudny teren do gonitwy. Może okazać się będzie jak było…