Luźne projekty tras kolarskich

Stworzyłem taki temat, po to by wrzucać swoje luźne projekty w czasie gdy trwają inne konkursowe projekty. Jak kogoś nie interesuje akurat dany temat konkursowy, to można tutaj zarzucić czymś innym.

3 polubienia

Skoro “luźne” projekty, to ja mam taki.
Mógłby każdy zrobić wyścig jednodniowy, wokół swojego regionu/województwa zamieszkania.

2 polubienia

To ja bym musiał zrobić kopię Scheldeprijs. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

No coś ty mieszkasz w Holandii? :crazy_face:

Niejednemu Burkowi płasko, czy jak to się tam mówi.

1 polubienie

Postaram się coś sklecić wokół Olsztyna w takim razie :slight_smile:

Może się okaże że na facebooku mieli rację i da się zrobić na północy górski etap :smiley:

1 polubienie

W sumie bardziej mi chodziło żeby wrzucać coś w chwilach gdy nam się nudzi czy przyjdzie do głowy jakiś nowy pomysł na istniejący czy nieistniejący wyścig :wink: .

1 polubienie

Przypomniałem sobie, że zrobiłem już kiedyś trasę wokół Olsztyna, na rundach.

Co ciekawe odkryłem wtedy, że na 10 kilometrów od domu mam 3 kilometrowy sektor bruku xDD to jest hit.

Routes · Ride with GPS

Na trasie wykorzystane naprawdę piękne miejsca, taka perła regionu. Pierwsza, duża pętla wokół malowniczego Jeziora Wulpińskiego.
pobierz (12)

Na drugiej pętli bruki, przejazd fajnymi bocznymi trasami obok Jeziora Wadąg.

Meta na bardzo niewielkim podjeździe, raczej symbolicznym.

Wydaje mi się, że jak na okolicę wycisnąłem kompletne maksimum.

Ja właściwie moge przekleić etap TdP do Rzeszowa, ale zrobie coś samemu.

To takich “projektów” to mam minimum z 30 :blush:

Jeśli wszyscy chętni się zgodzą, to ja bym trzymał się faktycznie swoich miejsc zamieszkania, czyli tak góra 30-40 km od swojej miejscowości :wink: .

A jak by tak zaprojektowac płaską trasę gdzie 200 kolarzy jechalo by przez 5h i potem na ostatnich 200 metrach (15s) ścigało by sie 8 z nich?

Jak bym zrobił koło mnie trasę, to sam Pogacar by miał dość :rofl:

Koło czy wokół ciebie?

Koło mnie by jechali w górę i dół i tak kilkadziesiąt razy. Wokół to już gorzej by było :wink:
A tak na serio uważam, że my tutaj na forum znamy takie tereny jakich Lang i jego team na oczy nie widzieli i byśmy fajną trasę potrafili zrobić

Ja zrobiłem właśnie swoją trasę :blush:

44 km zaliczyłbyś :wink: ?

Ok, może być :wink: . Ale Kolbuszową tu w ogóle tu wrzuciłeś czy ominąłeś?

Wrzuciłem, tylko nie pozaznaczałem na profilu. Jest mniej więcej 50 km od mety :blush:

Tu chyba chodzi o to, żeby każdy sam wymyślił pomysł na wyścig.
To pasuje bardziej do konkursów.

Zdaję się, że w privie zainspirowałem Kisika do stworzenia tego tematu.
Osobiście będę robił trasę Tour de France, ale jej koncepcja nie pasuje do wrześniowo - październikowego konkursu.

Miałem to w głowie tak od dwóch tygodni ale potrzebowałem mocniejszego impulsu do tego :stuck_out_tongue: .

2 polubienia