Mayo pozytywny

Aż nie wiem gdzie to napisać, ale zdecydowałem się założyć nowy temat… No więc jak donosi CyclingNews.com i Cycling4all.com, Iban Mayo został złapany podczas kontroli drugiego dnia przerwy na Tour de France. Udowodniono mu stosowanie EPO… To druga w tym roku wpadka Baska (po pozytywnym teście na testosteron podczas Giro - wtedy został oczyszczony).

Nie mam wątpliwości - każdy bierze, niektórych łapią.

Hmm, kolejne autorytety upadają? Po Ullrichu, Vino, dla niektórych Rasmussenie, Zabelu i dziesiątkach innych, przychodz kolej na Mayo. Doprawdy, interesujące

I niech mi nikt kitu nie wciska, nie pomijąjąc Piaseckiego i Boonena, że Ci, którzy biorą są w mniejszości! A Mayo - co kontrola to na czymś innym wpada :wink: Żal…

Kuba, to Twoja wypowiedź przed startem TdF, tak mi się przypomniała przed chwilą:

Ciekaw jestem, kto następny? Contador? Sastre? Moreau? Klöden?

Dobrze się dzieje, wpadają Ci niby super mocni… Za rok całkiem inni moga grać pierwsze skrzypce w wyścigach!

Iban Mayo i wszystko jasne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nieprawda sebkaa ?

Jezu… Daj mu spokój. To jego idol, pomyśl co on teraz musi czuć…

cos sie sebka nie wypowiedzial na temat wpadki swojego wielkiego idola :smiling_imp: ja za mayo nieprzepadalem nigdy ale szkoda bo robil troche zamieszania w gorach szkoda tylko ze to zamieszanie bylo spowodowane zazywaniem EPO a nie talentem kolarskim

Gadanie… Z najlepszym dopingiem świata nie z każdego zrobi się mistrza. Ciężka praca to podstawa, no i talent. Szkoda mi Mayo, bo bardzo go lubiłem. Tzn. nie szkoda mi jego, bo koksował, tylko tego co ze sobą zrobił. OK, może koksował też wcześniej, no ale wiele już było porównań do starego Mayo, jeżdżącego jak młody bóg. Nie wiem czy ten przeklęty Tour 2004 mógł go tak odmienić. Ktoś kiedyś chyba pisał, że gdyby pojechał wtedy na Giro, to zmiótł by konkurencję. I chyba by tak było, ale to już gdybanie. Chyba najbardziej zmarnowany talent ostatnich lat, mimo kilku znaczących osiągnięć.

Wielka presja na zawodniku… i wtopa. Przykro się robi, kiedy człowiek dowiaduje się, że jeden z jego ulubionych kolarzy brał. :frowning:

Mayo na dopingu?
Jakoś nie chce mi się wierzyć, poczekajmy do drugiej próbki, pewnie będzie taki efekt jak na Giro.
Choć jak brał to szefostwo Saunier mu nie wybaczy, bo dali mu szansę…

Mayo i wszystko jasne :arrow_right: ale się czepiacie, a co Sebkaaa ma z tym wspólnego :question: :exclamation:
Bez komentarza :bulb:

Nic, poporostu źle trafił z idolem. :stuck_out_tongue:

Nie zgodzę się z poglądem, że Mayo nie jest wybitnie utalentowanym zawodnikiem. Jest. Nie jest to jednak kolarz na zwycięstwo w TdF.

jak szukasz zaczepki to zle trafiłeś nie podpuścisz mnie

nie miałem okazji się jeszcze wypowiedziec

słaba ta reakcja Moderatorów ale zawsze jakaś, i szczerz mówiąc jedyny człowiek który rozumie a nie prowokuje

Zastanawia mnie dlaczego co niektórzy forumowicze z nieskrywaną satysfakcją ironicznie cytują sygnaturkę kolegi sebkaa. Parę razy mi już się to o oczy obiło podczas lektury forum. To takie zakamuflowane znęcanie się.

Co do Mayo, to szok. Fakt, kolarz bardzo chimeryczny i, przynajmniej dla mnie, o słabym charakterze. Nie mniej jednak te wahania formy brałem jako wyznacznik jego czystości. Potrafił mieć dzień i tyle. Ale jak miał ten dzień, to jechał…

Szkoda.

jak udowodnią mu doping to sie zawiodę na maksa i przyjmę to z pokorą. i teraz jestem troszkę zły bo zprowokowaliściem mnie na maksa a ja będe honorowy i nie będe się kłucił bo z ludzmi którzy sami szukają zaczepki i prowokacji nie rozmawiam bo dla mnie tacy ludzie nie sa na moim poziomie. Najbardziej denerwuje mnie to że nie ma tu szacunku dla użytkowników tego forum, a to dlatego że każdego traktuję się inaczej i to mnie martwi, ale na ten temat też nie ma co rospoczynać dyskusji, ponieważ zaraz znowu wszyscy zaczną szczekac do mnie także wyluzujcie.

Zgadzam się z Tobą Sebkaaa w 100%…
Niektórzy na tym forum szukają zaczepki…
A co do Mayo to jeszcze trzeba poczekać bo narazie jest tylko podejrzewany…
Kolarz którego bardzo lubię i cenię (Vinokurov) też wpadł ale ja cały czas wierzę w Jego niewinność…
I mam nadzeję że obaj jeszcze do kolarstwa powrócą a ich zatrzymania okażą nie bezpodstawne…

lepiej się krzysiek nie zgadzaj ze mną w 100% bo na ciebie wskoczą nie teraz a za jakies 3 miesiace, niechcę krakac ale tak jest, bądz za większościa zawsze :stuck_out_tongue: