Mazovia Tour 2007

wykryłem błąd w relacji z mazovi

te rundy mają po 1700m każda, sam sprawdzałem, od ostatniego zakrętu będą mieli 300m do mety, będzie ciekawie zważywszy ze na przedostatnim zakręcie mogą być niezłe przywitania z asfaltem dzięki bardzo fajnym wybojom

Ale było wspaniałe rozprowadzanie Zaradnego przed DHL, CCC prubowało też zrobić pociąg ale na trzecim okrążeniu sie to rozwaliło, jak tylko zgram to udostępnię filmiki z kreski.

dziś przydażyło mi sie coś tak niesamowitego ze az musze to napisać. Jechałem sobie z kumplem na kolarzówach na codziennej trasie. Jedziemy sobie i jedziemy przez jakieś wsie, dojeżdzamy do “główniejszej drogi” patrzymy… stoi policja. Myśle sobie pewnie jakiś wypadek , ale za kilka sekund patrze… a tu co???.. a tu jedzie Mazovia Tour!!! :smiley: Uśmiałem sie niesamowicie że trafiłem na przejazd peletonu co do sekundy mimo ze nie wiedzialem ze ten wyscig bedzie tam jechał, i to jeszcze na mojej codziennej trasie :mrgreen: :mrgreen:

Pegos zgadza się. Ale informator był jaki był. Sami sedziowie woleli dopytać się przed każdym etapem ile jest premii itp, bo nigdy nie było żadnej pewności. Wolałem podać informację że rundy w ogóle będą niż dokładnie je wymierzać. Także sorka.