Mistrzostwa Polski 2013 Elita

dawidzie, ośmieszasz się takimi komentarzami.

Dlaczego mistrzem Polski ma być wieczne gregario które jest zadowolone z tego że pomaga Saganowi.Wolę żeby mistrzem był Kwiatek który w mocnej ekipie ma niesamowicie silną pozycję.

Może dlatego, że ten gregario jest lepszym czasowcem? A przynajmniej podczas wyścigu o MP.

tu się nie zgodzę, moje zdanie jest takie, że mistrzem polski na czas powinien być kolarz, który wygra mistrzostwa polski na czas :stuck_out_tongue:

EEe, tam lepszym raz w roku mu się udało i więcej mu się nie uda. :stuck_out_tongue:

To z Facebooka CCC

"Mateusz Taciak z CCC Polsat Polkowice brązowym medalistą Mistrzostw Polski w jeździe indywidualnej na czas w kolarstwie szosowym!!!

Złoto dla Łukasza Bodnara a srebro dla Michała Kwiatkowskiego. "

Skoro “wieczny gregario” Bodnar złoił tyłek wielkiemu mistrzowi Kwiatkowskiemu , to może Michał nie jest tak wspaniały na jakiego go kreujesz ? : )

Ale nie jest bo był dzisiaj słabszy i trzeba to zaakceptować. A nie gadać jakieś bzdury o oddawaniu koszulki.

Trzeba przyznać że duże zaskoczenie. Nie wiem czemu Maciek tak słabo pojechał na czas w Delfinacie, bo wydawał się tam naprawdę mocny na początkowych etapach i oczekiwaliśmy od niego wszyscy dobrej czasówki. Może tam coś nie zagrało i to nam zaciemniło obraz formy Maćka.

To tak jakbyś napisał, że lepszym mistrzem świata na czas byłby Chavanel niż Grabsch, ponieważ ten drugi to “tylko” gregario, a pierwszy jeździ aktywnie w wyścigach.

To może zamiast rozgrywania MP wysyłajmy SMSy :smiley: Kto co woli nie ma tu nic do znaczenia. Liczy się ten co wygrał.

Miał gorszy dzień , taki zdarza się każdemu mistrzowi .

Chcesz zrujnować Dawida? :slight_smile:

Gratulacje dla M.Bodnara ale lepszym czasowcem jest Kwiatek.

Gratulacje dla Michała za 2 miejsce , ale lepszym czasowcem jest Maciej ( co zresztą dziś potwierdził)

W tegorocznych pojedynkach jest 2:1 dla Michała tak więc on jest lepszy. :smiley:

Też wolałem, żeby Kwiatek zdobył mistrzostwo, ale trudno, Bodnar był dzisiaj lepszy. Dawid, lepiej by było, żeby Kwiato zdobył koszulkę, ale ze startu wspólnego. W niej będzie mógł się częściej pokazywać. I też nie lubię sytuacji, gdy mistrzem kraju jest “gregario”, na szczęście to tylko czasówka. Reagował bym tak jak Ty, gdyby Bodnar wygrał w niedzielę.

To czekamy na TDF i decydujące rozstrzygnięcie ; ]

Oby Kwiatek wygrał w Niedzielę.Jego zwycięstwo bardzo mnie ucieszy.

Spora niespodzianka dziś, sensacja może to za dużo powiedziane ale niespodzianka na pewno. Też wolałem żeby Michał wygrał(choćby dlatego, że Liquigas ma beznadziejne te mistrzowskie koszulki na których w ogóle nie widać, że jedzie mistrz kraju), no ale nie przesadzajmy, wygrał Bodnar i gratulacje dla niego. W niedzielę się zapowiada całkiem ciekawy wyścig w którym Kwiatkowi wcale łatwo nie będzie wygrać.

Nie da się tego czytać po prostu… Jeszce parę lat temu wszyscy aż się pocili na samą myśl, że będzie drugi Polak w ProTourze, trzeci, czwarty… Piotr Mazur, który ledwo co mówił po polsku był bogiem kiedy w Saunier-Duval jechał na Giro w koszulce MP. Body jak zajmował miejsce w 10 MŚ był królem! A teraz? Parę bardzo dobrych występów Kwiato i reszta Polaków w ogóle powinna zejść z roweru i zająć się uprawą ogródka? Gdyby Kwiatkowskiego w ogóle ruszały takie posty, powinien się już obawiać, co będzie jak nagle Majka, albo jeszcze ktoś młodszy wygra etap, albo stanie na pudle etapówki…

Nie wiem, kiedy do niektórych dotrze, że kolarze nie jeżdżą, żeby spełniać pragnienia wszystkich i każdego z osobna. Oni są w pracy i mają wykonywać polecenia szefa. Dla zespołu ważniejsza jest pomoc liderowi, który ma duże szanse dowozić kolejne zwycięstwa, niż liczyć na możliwe 10 miejsce na ITT. Ciągle mnie to zastanawia, że ludzie ciągle nie rozumieją tego, jak działa zawodowe kolarstwo, mimo że oglądają je parę lat…

Ja kibicuje Kwiatkowi ponieważ ma swoje ambicję , w nim widać mentaloność zwycięzcy i za to go cenie i lubię. Ogólnie cenie takich sportowców. Nie będę kibicował sportowcom którzy kochają pomagać innym. Dlaczego Bodnar nie weźnie się do roboty i nie zacznie osiągać wyników na miarę Kwiatka. ( wątpie czy je chociaż wyrówna ).Może wtedy jemu będą pomagać, a nie on innym. Za kilkanaście lat będą wszyscy wspominać o Kwiatka o jego wygranych . A za pomocnikami typu Bodnar nikt nie będzie wspominał.