Mistrzostwa Polski 2018

Mistrzostwa już w weekend, a tematu nie ma, więc zakładam. Kogo typujecie?

Bedzie transmisja w TV bo nigdzie nie mogę znaleźć?

Maciejuk na zloto jutro w jezdzie na czas :smile:

Ja bym chciał, żeby na “Polach Grunwaldu” wygrał Niemiec :wink:

W zbroi krzyżackiej? :grin:

Nie, na niemieckim ogierze z kopią w ręku.:joy:

Wieje jak cholera. Stale do 30 km/h. W porywach jeszcze więcej. Pierwsze 5 km to jazda pod wiatr. Potem po nawrocie jakieś 2 km bezpośrednio w plecy. Reszta trasy to wiatr z boku. Z pełnymi kołami może być ciężko.

Niemiec? Może jeszcze za arabskie pieniądze, co?

Maciejuk narazie zgodnie z moim typem jak pojdzie burza to sa szanse na zloto :smile:

Tu macie live z jazdą Kwiatka z samochodu https://www.facebook.com/kwiato/videos/2052256054816843/?notif_id=1529674815947985&notif_t=live_video_explicit

Jeżdżą po dziurawych drogach, polepionych nie wiadomo czym. Takie MP to wstyd.

1.Bodnar
2.Białobłocki
3.Kwiatkowski

Brawo Bodi

no jednak nie Maciejuk jeszcze nie te nogi ale dobre 4 miejsce, na MŚ druzynowych czwórką moglibysmy powalczyc z Australia o zloto :smiley:

Kwiatkowski na 11 km mial przewage 9 sekund nad Bodnarem i 13 nad Bialoblockim ale jednak pozniej cos mocno osłabł i duzo zaczal tracic z kilometra na kilometr… prologi mu chyba bardziej lezą bo na mecie straty aż ponad 30 sek straty

Szkoda, dla Kwiatkowskiego za malo techniczna trasa ale wazne ze koszulka bedzie na dwoch czasówkach na Tour de France a kto wie na 20 etapie moze znowu beda walczyc o zwyciestwo etapowe :slight_smile:

Czyli się sprawdziło że Kwiatkowski jeżeli jest w formie to potrafi pojechać świetnie czasówki bez względu na dystans a jak jest w słabszej formie jak w ostatnich miesiącach to jeździ dobrze tylko krótkie dystanse.Wydaje się że będzie mało przydatny dla liderów w górach z taką nogą i raczej będziemy go oglądać pracującego bardziej na płaskich odcinkach.No chyba że będą go na siłę holować jak Henao rok temu.Bodnar za to wygląda co raz lepiej z biegiem sezonu i liczę że powalczy mocno i na 20 etapie touru i w Insbrucku.

W trybie narzekania na Michała jak zwykle wróżenie z fusów. Żałosne.

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zgadzam się z El_Pistolero tak znaczne osłabnięcie podpowiada, że na TDF w górach Kwiatkowski wiele nie pokaże. Podobne zgony widzieliśmy wiosną, Delfinat tego obrazu nie zmienił. Oczywiście należy wziąć poprawkę na okres przygotowań do TDF, ale wątpię że tam zobaczymy odmienionego Michała.

Białobłocki jak zwykle zła nawierzchnia, pogoda mu nie pasowała. :smiley:

Są kolarze tacy jak Nibali którzy mogą dołować niemiłosiernie w wiosennych etapówkach i zbierać bęcki od bezpośrednich rywali ale mamy tą pewność że jak przyjdzie impreza docelowa to poniżej pewnego poziomu nie zejdą a nawet go znacznie przekroczą ale są też tacy którzy nawet z najlepszym planem treningowym nie są w stanie przygotować się do najważniejszych punktów sezonu i Kwiatkowski jest jednym z nich.

Dokładnie. Na zasadzie „złej baletnicy…”. Niech klepie nadal te ogórki w Anglii, tam przynajmniej asfalt jest lepszy…
Sorry ale nie trawię takiego gadania. Bodi po lepszym nie jechał i wygrał. Czyli można.

Swoją drogą, faktycznie taka słaba ta nawierzchnia? I teraz pytanie- czy w Polsce AD2018 nie można zrobić takiej imprezy jak MP na dobrych drogach? Pytam bo pamiętam że w okolicach Świdnicy też była bryndza.

No niestety nikt nie zamknie dróg krajowych, a chyba nie ma miejsca wokół żadnego polskiego miasta, które będzie miało chociaż 30km nieustannie prostej jak stół nawierzchni. Właśnie próbuje sobie zwizualizować trasę u siebie no i za cholerę nie da rady.