Mistrzostwa Świata Salzburg

Jak gdzie :question: Na trasie mistrzostw, a zachęcać go do jak najlepszej jazdy będzie doskonale znany z tras największych wyścigów, w tym TdF Diabeł :exclamation: :mrgreen: :wink:

No cóż sam Galiński koncentruje sie tylko na CC więc raczej na szosie nie startuje na 100% a głownie dla treningu. A w Polsce lepszych od Galińskiego napewno mamy wielu

BO TAK NAPRAWę TO WYśCIG TEJ KLASY JEST SPRAWDZENIEM ICH MOżLIWOśCI ZE śWIATOWą CZOłóWKą

Nie Galinski nie nadaje sie na ta trase :wink: takie jest moje zdanie nawet jak by przyjechal w wiekszej grupce to i tak raczej nie zafiniszuje :neutral_face:

Po dobrej jzdzie w Vuelcie powinien pojechać Szmyd a kto jeszcze to pokaże czas

Oprócz Szmyda powinien jechać Niemiec, Rutkiewicz, Szczawiński i Marczyński i Mazur

W mojej skromnej ocenie, kto by z tak “obiektywnie” wybranej kadry PZKol nie pojechał do Salzburga, to i tak będzie tylko statystą.

Cóż, Tour de Pologne miał wyłonić kadrę, a tymczasem ja osobiście rewelacji nie widzę.
Postawiłbym na świetnego Rutkiewicza, Niemca, Szmyda, Szczawińskiego (mimo słabego TdP). Pozostałe dwa miejsca wolę pozostawić wolne.

Na czasówkę Mazur i Niemiec.

Szkoda, że Kosmala skreślił (chyba) Łukasza Bodnara, nie zabierając go na TdP, bo niewątpliwie powinien wystartować on w czasówce, a i ze startu wspólnego powalczyłby pewnie lepiej niż super mistrz Polski Witecki, który nigdy przed wyścigiem w Kielcach, ani nigdy później nic nie wygrał i nie wygra.

To oczywiście tylko moja subiektywna opinia;)

A kiedy Kosmala poda skład

mysle ze juz na dniach powinien oficjalny sklad byc znany!!! miejmy nadzieje ze zadne jakies nominacje 'z kapelusza ’ to nie bedzie!!!

dopiero pod koniec tygodnia ma zostac podany.

Ze wspolnego to dobrze by bylo gdyby pojechal Szczawik bo jak przyjedzie wieksza grupka to moze cos zawiniszuje takze rutek powinnien sie pokazac.

Do Barszcz-czasowke pojedzie Mazur oczywiscie i Bodnar ktory dzis wystartuje w niemczech.

Napewno jedzie Marczyński przynajmniej on twierdzi że jest w składzie a kto jeszcze może ktoś coś wie?

Nie ma no co liczyć na tych mistrzostwach może pokaże się zdolny Krzysiu Szczawiński

Skład Polski:
pro-cycling.org/index.php?ka … ee0a6dd8ca

Tak wszyscy jechali po Panu Kosmali a on jednak postąpił mądrze wybierając kolarzy w najlepszej formie a nie tylko swoich pupili z Intelu.

podoba mi się decyzja Kosmali brawo :slight_smile:

Wybór Kosmali jest trafny, rzeczywiście jadą ci, którzy są w formie. Oby tylko zawodnicy bioracy udział w TdP ( Marek Rutkiewicz, Piotr Mazur, Przemysław Niemiec, Krzysztof Szczawiński i Tomasz Marczyński) nie byli nadto zmęczeni. Ale w końcu to była “tylko” tygodniówka :wink: W innych reprezentacjach jadą zawodnicy, startujacy we Vuelcie.

Być morze w kadrze powinien sie znaleźć Marcin Sapa. Jeździł nieźle w tym seonie i chyba zasłużył na nominację. Wymieniłbym go za Piotra Mazura, który i tak jedzie na czas. A ze startu wspólnego nie ma wiekszych szans :frowning: Moze sprawdzi sie jako pomocnik :question:

Ciekawe jak wyglądała by sytuacja, gdyby kontuzji nie doznał Bartek Huzarski. Sezonu nie miał najlepszego, ale pokazał sie na TdP. Pewnie Kosmala by go wziął…

Tez mysle ze Kosmala podja sluszna decyzje. Ja bym nie wymienial Mazura za Sape, Mazur powinnien sobie poradzic na tej trasie.

Kadra jest optymalna moim zdaniem. Na tyle nas stać. Nie oszukujmy się, nie mamy w swoich szeregach kolarzy na miarę Valverde, czy Boonena. Dobrze, że Kosmala wybrał ludzi, którzy nie są jeszcze spaleni i mają teoretyczne szanse na jakąś przyszłość w kolarstwie.
Wybór Kiendysia zamiast Szmyda, który będzie zmęczony też wydaje się dobry.
Mazur powinien sobie poradzić. Będzie na pewno walczył. Poza tym jego forma zdaje się w drugiej części sezonu iść w górę.

Kadrę Kosmali już komentowaliśmy, teraz pora na panie i juniorów :wink:
Elita kobiet (trener Michał Krawczyk)

Magdalena Zamolska - start wspólny i jazda ind. na czas
Paulina Brzeźna - start wspólny i jazda na czas
Małgorzata Jasińska - start wspólny
Monika Krawczyk - start wspólny Karolina Konieczna - start wspólny
Monika Grzebinoga - start wspólny

U-23 (trener Zbigniew Piątek)

Piotr Zieliński - start wspólny
Michał Gołaś - start wspólny
Paweł Cieślik - start wspólny
Maciej Bodnar - start wspólny i jazda ind. na czas
Mateusz Taciak - start wspólny i jazda na czas
Łukasz Modzelewski - start wspólny

Pozdrawiam!!!