Mocni w wierze na rowerze 2008 - Świecie n. Wisłą

Czy warto przyjeżdzać do Świecia na tak krótki wyścig?

  • tak
  • nie

0 głosujących

Cieszy mnie, że przez niektórych zostałem już uprzedzony :sunglasses:

W każdym razie serdecznie zapraszam na V edycję wyścigu - jazda indywidualna na czas w Świeciu, która odbędzie się (jak zwykle w sobotę) 23 sierpnia. Dystans nieco krótszy niż w regulaminie (5,5km), ale trasa nie traci przez to na uroku.
Zeszłoroczna edycja również zgromadziła ponad setkę zawodników. Będą puchary, dyplomy oraz jest szansa na nagrody skromnie nazwane upominkami (uderzamy do sponsorów, może się uda). Startują zarówno mastersi jak i zwykli cykliści (w odrębnych kategoriach) z okolic i nie tylko, ponieważ chcemy propagować kolarstwo i zdrowy tryb życia.

Co jest największym atutem tego wydarzenia?
Wyniki, będą od ręki dla każdego zawodnika, ukażą się również w tym temacie.

Szczegóły zawodów oczywiście w regulaminie.
O poprzednich edycjach wyścigu można również poczytać na forum.

[2008-08-06]
Mała zmiana w regulaminie dot. tylko kat. mieszkańcy Świecia i okolic.
Regulamin_wyscigu_2008.pdf (180 KB)

W tym roku planuję pierwszy raz wystartowac w tym wyscigu. Od niedawna mam kolarke wiec chce sie sprawdzic :mrgreen: Rok temu bylem kibicem tej imprezy i naprawde bylo klawo! Super sprawa, tylko obawiam sie ze bez wiekszego przygotowania bedzie kiepsciutki czas ale od czegos trzeba zaczac :stuck_out_tongue: Pozdro

no i super oto chodzi :slight_smile:
szkoda ze dla mnie za daleko od domu :frowning:

… no i to mnie cieszy :slight_smile:

a ja nie mam licencji i badań :neutral_face: Mam po co jechać ?

A pewnie. Na starcie jest lekarz i bada tych bez zaświadczeń.

Super wyścig. Moj pierwszy zreszta :mrgreen: Poda ktos wyniki…

Będą niebawem, jak tylko dostanę w wersji elektronicznej.
Na mecie ksero zawiodło 8-(, tak by każdy dostał do ręki.
Pozdrawiam

a co oznacza za daleko? Ja przyjechałam Z Gdyni jak co roku :slight_smile:

Impreza bardzo udana, choc jeszcze nad ranem padało i tour byl zagrozony. Wypogodziło sie w porę, trasa przeschła. Łącznie było 63 zawodników, choć gdyby nie nocny deszcz było by nas wiecej. “Skromnie” mogę rzec ze zająłem 6 miejsce w kategorii “mieszkańcy świecia” ale w naszej grupie podobno nie wszyscy byli amatorami…Za rok bedzie pudło!! Pozdro. Podaję link z pierwszą galerią zdęć z wyścigu:
pomorska.pl/apps/pbcs.dll/tn … 937&Ref=PH

Czasówka udana oczywiście,chociaż miałem nie oddać nikomu 1 miejsca Świecie i okolice,wypadło inaczej.Początek trasy rower rozkręciłem rewelacyjnie a później coś padło więc mam 2 miejsce.Mamy ze Świecia utalentowanego kolarza Tomasza który rowerem robi rocznie bardzo mało około 4 000 km i ma kondycje kolarza robiącego 16 000 km .Myślę że gdyby chciał trenować w 2 lata był by zawodowcem. W kategorii ,mieszkańcy świecia " wszyscy byli amatorami !! Tylko że ja robie trochę więcej kilometrów bo mam pasje ale to drugie jest ważniejsze potrzebuje i muszę jeździć .

No tak wyścig jak co roku super choc oddałem pierwsze miejce które miałem dla siebie przez dwa lata w mieszkancach ale to tylko na ten jeden rok koledzy :slight_smile: Marek ma racje wszyscy byli amatorami kleman nie piszemy jak nie wiemy :slight_smile: pozdro

jak są już wyniki to zarzucie tu

ok, ok. Ja tylko slyszalem ze ktos jezdzil w grupie zawodowcow a tu startowal w mieszkancach…ale to nie potwierdzone wiec zwracam honor :smiley: Za rok ja pojadę jak zawodowiec i to szóste miejsce zamienie na podium, choc pierwsze miejsce jest raczej niedoscignione! Gratulacje!!

kliknij tu, w to co czytasz a zobaczysz wyniki

Kleman ja nie widze po wynikach mieszkańców świecie by ktoś był zawodowcem. W takich wyścigach jak ten sa 2 kategorie

po pierwsze

  1. zawodnicy zlicencja Masters
  2. zawodnicxy bez licenjci Masters ( mieszkańcy Świecia i okolic )

a wtakich zawodach zawodnicy zlicencj aElite wogle nie powinni startowac

Tompoz

Spoko. Mieszkańcy to mieszkańcy a zawodowcy to zawodowcy…Małe nieporozumienie, plotka i to wszystko. Wracając do wyników miejsc I-III kat.16-29, normalnie winszuję :astonished: Ciężko będzie za rok wskoczyć na podium, no ale od wiosny trening, zakupy w sprzęcie i…poprawa wyniku! :mrgreen:

kleman jak sie wezmiesz dobrze do roboty to zrobisz za rok podobny wynik. Ja 3lata temu miałem podobny wynik jak ty(10,22)… a juz rok pozniej 8.11 tyle za jak zaczniesz na wiosne to juz moze byc za pozno…juz w zime trzeba smigac(i włąsnie tego w tym sezonie nie robiłe i skonczyło sie tylko na 3 miejscu)miałem z markiem walczyc o 1 a tu prosze tomasz nam ‘‘wklepał’’ pozdro :wink:

Myślę że wiatr się trochę wzmocnił i zmienił dla grupy Świecia i okolic ze względu na słabe czasy 1 trzech zawodników 16-29 lat.Na 2 dni przed zawodami na treningu tego odcinka przy wydolności 90% uzyskałem czas 8:14 i drugi przejazd zaraz po pierwszym 80% 8:19 .Gdzie te czasy???

Kolego Kleman a jakim niby zawodowcem ty masz w przyszłym roku zostać wieku 26 lat bo nie bardoz kumam… Mastersem zostaniesz … wykupisz licencj ELITE ?

Tompoz