MŚ Innsbruck 2018

Na podjezdzie za to dolozyli do pieca
Szkoda ze likwiduja te druzynowke za rok by byl Polski hymn :smile:

No coś Ty… nie wierze że Lotto nl jumbo czy Qiuck Stepu nie stać na takie koła, jak jedno kosztuje z 1000 euro

https://www.boardmanbikes.com/gb_en/products/2233-2018-tte-9.8.html

Patrzcie jak tu pożydzili… rower za 30 tys. i pożałowali nawet tylnego koła typu dysk :smiley:

Jumbo jak wycielo ponad 1 minute do CCC stracili na podjezdzie

Moze byc rekordowe miejsce naszych

1 polubienie

i w dodatku zostali we 4 :smiley:

Ogolnie to brakuje pomiaru przed podjazdem

Movistary dobry czas ale tez tylko we 4 zostali a Dennis mowil że po podjezdzie jst jeszcze tyle km ze trzeba miec więcej niz 4

Quick Step poszalal bedzie chyba zloto
SKY bez medalu 60 km Kwiatka na marne

Ale jajca Cyce wyprzedziły nie tylko Katiusze ale i Astane

Quick Step z tytułem.Sunwebowi zabraknie jakiejś góry przed metą żeby wygrać.Mam nadzieję że Dumoulin nie przegra z Dennisem przez płaski teren tak jak jego drużyna.

Niesamowite te Quickstepy

mistrzowskie czasówki chyba z założenia powinny być płaskie i nawet jeden podjazd to i tak bonifikata dla sunwebu?

Quick Step nie najlepsi czasowcy w skladzie a wygrywaja hmm jak oni to robia …

Trio Jungels, Schachmann i Lampaert wygrało złoto Levefrowi.W Sunwebie była za duża siła ognia jeśli chodzi o podjazdy ale przez to tracili na płaskim, w BMC znowu odwrotnie a Quick Step potrafił odpowiednio wyważyć siły i przez to wygrali.

Czego w tym sezonie Quick-Step nie wygra?

I dwoch z nich akurat po sezonie odchodzi.

Lampaert to nie jest jakis wybitny czasowiec poziom Macka Bodnara a nawet slabiej miejsc w ITT na wyscigach w top5 na przestrzeni ostatnich 2 lat nie ma wcale.

No, i Jungels i Schachmann tak samo

Quick-Step miał przede wszystkim dość wyrównany skład.
Niby mam gdzieś te czasówki, ale czwarta wygrana Terpstry robi wrażenie.

1 polubienie

No, i pewnieostatnia biorąc pod uwage gdzie odchodzi :smiley:

Mógł wygrać Sunweb to by im niemiecki hymn zagrali, a tylko Schahmann jest Niemcem z podium.
Żadnego z Sunwebu, rok temu był tylko Kamma.