MŚ Innsbruck 2018

Skład jak skład. Fajnie że będzie Paterski, zobaczymy jak daleko zajedzie :slightly_smiling_face: A poza tym dobra ekipa żeby pocisnąć na początku i nie musieć na siłę ciągnąć się w dalszej części wyścigu :wink:
Tak swoją drogą ciekawe kto będzie ostatnim pomocnikiem Rafała. Bo Michał po tych jazdach na czas też może być wypalony.

Nie można mieć formy od Marca, właściwie nawet od Lutego, chyba że pożyczył jakieś dropsy od Krzyśka.

Nie wiadomo jak chcą pojechać ten wyścig, a Paterski bardziej doświadczony, bardziej się przyda w takiej rozgrywce.

No pewnie, że nie można. No ale też nie można stanąć na podium Giro i Touru w jednym roku.
Ten sezon jest przełomowy pod tym względem, więc o ile wątpię, to się jednak nie zdziwię wysoką formą Kwiatkowskiego w starcie wspólnym.
W tym sezonie pozory normalności w kolarstwie tak jakby zaczęły zanikać.

Wydaje mi się, że na tej trasie żadna z ekip się na to nie odważy, a juz na pewno nie nasza, bo nie mamy do tego po prostu ludzi. Jedynymi których ewentualnie posądzałbym o wczesne “rozwalenie” wyścigu to Kolumbijczycy.

Porte już nigdy nie wygra nic znaczącego, pech pechem pech pogania. Jest info, że nie wystartuję na MŚ ze względy na chorobę.

1 polubienie

Widzę to nieco inaczej. Żadna ekipa nie zrobi tego samodzielnie a i też ciągnięcie przez pierwsze 80km jest tylko marnowaniem sił. Ale nam to akurat nie przeszkadza. Mamy ludzi na ten etap wyścigu, mogą pociągnąć. Mogą to zrobić wtedy albo właściwie się do niczego nie przydać poza dowożeniem bidonów. A potem Kolumbijczycy właśnie spokojnie mogą włączyć się do akcji i dalej ją nakręcać.

Złoto w drużynie zadecyduje się jutro na podjeździe.Jeśli ekipa BMC nie wypracuje sobie bezpiecznej przewagi na płaskim to przegra czasówkę bo Sunweb ma piekielną siłę ognia na wspinaczkę i będący za nią pagórkowaty teren.Ciekawa będzie też rywalizacja o brązowy medal bo aż 5 ekip może go zdobyć.
Moje przewidywania na jutro:
1.BMC
2.Sunweb + 15 sekund
3.Quick Step + 1.40
4.Team Sky + 1.45
5.Katusha + 1.55
6.Movistar + 2.10

Jest może gdzieś jakaś mapka z rozmieszczonymi na trasie telebimami? Szukam na stronie mistrzostw, ale znalazłem zaznaczone tylko 4 strefy kibica (pewnie te płatne). A może to by było na tyle telebimów? :smile:

Canon Sram mistrzem świata :open_mouth:

Dość intrygującym patentem jest odgrywanie hymnu państwowego międzynarodowej ekipie :wink:

1 polubienie

Szkoda że na trasie dla Pań nie było żadnej górki, wtedy byłoby ciekawiej.

szkoda że taka długa przerwa do panów

Ruszyli, jakiś tracker ? Ktoś coś ? :slight_smile:

Dziwne, ale trochę jaram się tą drużynówką. Trasa pierońsko trudna, jak na bieżące standardy, bardzo długa. No i ta góra, która wszystko może przetasować. Tam się mogą niespodzianki porobić, co jest miłym dodatkiem do zdaniem niektórych nudnej konkurencji.
Bardzo możliwe, że klasyfikacja, jaką przedstawił El Pisolero się sprawdzi. Nie wiem, jak te sekundy wyliczyłeś, ale ocena ekip wydaje się być w porządku - dwie wyraźnie najmocniejsze i kilka innych walczących o brąz. Chociaż może tu jeszcze do walki o złoto wkraść się Sky. I w czołówce widziałbym też Mitchelton. Mają równą ekipę, więc się na górce nie powinni zajechać.

To udalo mi sie znalezc

http://www.tissottiming.com/2018/crdwch/pl-pl/Default/Stage/2

1 polubienie

Rok temu Sky miało na papierze galaktyczną drużynę z którą nie dało się nie zdobyć złota.Zawiedli jednak na całego a teraz mając dwa bardzo słabe punkty nie powinni wmieszać się w walkę o złoto.Brąz to będzie sukces w takim składzie.

Wie ktoś może od czego zależy czy jadą na przednich kołach takich:

czy takich:

Elkov z Kankovskym znowu wyżej od CCC na 1. pomiarze.

Widze że np. Lotto nl Jumbo jedzie na tych pierwszych, a Sunweb w swoich Giantach ma ten drugi rodzaj

Wszystko zależy od sponsora.