Nowe forum... a to nie koniec w tym roku!

Czy można byłoby zwiększyć przycisk forum na stronie głównej rowery org, bo teraz często ciskam na ikonkę Twitter zamiast forum

Którą ikonkę?

Ikonka forum jest po lewej stronie, a Twitter po prawej. Zamiast na “forum” to możesz klikać na"kontakt/redakcja" bo to jest obok “forum”

Aha,na telefonie to co innego,tam ikonki są małe to fakt. Ja pisałem o komputerze.:slight_smile:

1 polubienie

Faktycznie na komputerze te ikonki do mediów spol są po drugiej stronie :rofl:

ale Forum nie ma ikonki, jest link do Forum z lewej strony.

1 polubienie

Tak ale bardzo mały

Nie ten temat.

Wróciłem na forum i wróciła ta starsza od covida choroba: druid odpowiada na mój post w wątku Tour de France. Tak naprawdę on odpowiadał mi tam, ale 5 dni temu, a reszta notyfikacji poniżej jest nowsza.

image

1 polubienie

Miałem to przez chwilę, ale potem zniknęło. Nie znam przyczyny, ale zgłosiłem i sprawdzamy. Nie sądzę, aby to było proste do naprawienia. Stay tuned!

2 polubienia

Miałem drugą falę wirusa druida też, ale przeszła niedawno i na razie ok :smiley:
ale już się przyzwyczaiłem :smiley:

1 polubienie

Haha ja już się przyzwyczailem że jak mi druid odpowiada to dluugo będzie na szczycie i jako nieprzeczytane za każdym razem

To jest naprawdę interesujące, że ten “bug” dotyczy tylko odpowiedzi druida, a nie innych użytkowników. :smiley:

Przyjrzyjcie się czy druid w w jakichś plikach serwera/bazy nie ma niepotrzebnej linijki tekstu która powoduję że jego odpowiedzi są u góry i powiadomienia przychodzą nawet po miesiącu od tej odpowiedzi :thinking::thinking:

może to wynika z tego, że kiedyś miałem uprawnienia moderatora i jak mi je zabrano to czegoś tam nie odhaczono?

2 polubienia

Oo a za co zabrali :joy:

Wirus druida dopadł mnie ponownie.

1 polubienie

A może to druid zapoczątkował covid 19 :joy:

Łączę się w bólu, mnie prześladuje od TdP, przypadek? Klątwa Langa?
image