Nowe forum... a to nie koniec w tym roku!

A jednak zostałem zarażony i ja.

1 polubienie

Mnie też Driud zaatakował :slight_smile:

1 polubienie

A administracja milczy, może ich druid już załatwił :grin:

5 polubień

Czy to możliwe, że “druid mnie trolluje” wtedy, kiedy dostaję lajka? Bo z tym kojarzę dwa ostatnie “powiadomienia od druida” o rzekomym nowym komentarzu.

Mnie też zarazilo

Coś w tym jest. Najpierw druid musi jednak odpowiedzieć na twój post. Potem lajki aktywują druidowego wirusa :slightly_smiling_face: Tylko że lajki muszą być umieszczone w wątku gdzie była odpowiedź druida.

1 polubienie

Zostałem dzisiaj pierwszy raz zainfekowany wirusem Druida, dostałem powiadomienie o odpowiedzi sprzed 7 dniu.
Kim jest ten człowiek i jak powstrzymać jego ekspansję?

1 polubienie

Przeczekać. U mnie objawy jakby odpuściły ostatnio. :wink:

2 polubienia

Odwołuję to, co napisałem. Dzisiaj wirus Druida kolejny raz dał znać o sobie.

3 polubienia

Od paru dni znowu choruję na druidyzm.

2 polubienia

Widocznie dalej pracują nad szczepionką albo choćby jakimś antybiotykiem. Trzeba czekać.

Kiedyś była pewna audycja radiowa w pewnej stacji, której to audycji fragment nosił podtytuł “Bez druida w strunach bida” :wink:

Tytułem wątku jest " nowe forum ale to nie koniec w tym roku* " jestem ciekaw co autor miał na myśli, i czy to zrealizuje.

Tak, nadal tak. Ale poza tym mamy rodziny, życie zawodowe, itd. Nikt nam za to nie płaci, więc powoli niestety…

Oczywiście to nie był tryb roszczeniowy Łukasz, tak jestem ciekaw jakie będą jeszcze zmiany❤

Coś tam szykuję, ale to zależy od tego, ile czasu mi zostanie do wykorzystania na rowery.org

Wirus Druida znowu mnie zaatakował. Czy to dalej powszechna infekcja na tym forum?

4 polubienia

Widocznie Druid ostatnio odpowiedział na Twój post. Choroba trwa kilka dni od tego potem ustępuje.

Pierwszy raz zostałem zainfekowany :confused:

Ja już wyleczony :slight_smile: ale dłuuuuuugo to trwało, byłem autorem wątku o Vuelcie jak i choroba dotyczyła odpowiedzi w tamtym wątku, chyba brak nowych postów tam spowodował, że póki co mam spokoj :slight_smile: