Paryż - Roubaix 2013

Chyba jednak powtórzył. Np. P-R 2001 :wink:

Maciej Bodnar bedzię miał jedynkę na numerze , ciekaw jestem czy jakiś Polak jzu jechał jedynką na końcu numeru w P-R?

W sumie tak patrząc na ich skład to Bodnar by mógł mieć jakiegoś pomocnika.

wrzuciłem na fb, ale tam chyba mało kto kuma po angielsku. Nie tracąc nadziei, wrzucam tutaj :slight_smile:

nastroje bojowe :wink:

Zdenek Stybar dobry koment :slight_smile:

mogli by chłopcy z Cannondale pojechać na Macka. Sabatini, Haedo i Koren zapewne dostaną wolną rękę a reszta?

Tam to chyba cała ósemka dostała wolną rękę :slight_smile:

Z Cannondale uważał bym na G.Boivin.Jest to dobry sprinter i jest dość masywny . Jeśli będzie w top 20 to dla mnie to nie będzie żadna niespodzianka.A że lubi bruki to pokazał na
Tro-Bro Leon 2012.

wierzmy ze 1 znaczy lider:-)

1 to znaczy pierwszy w alfabecie :slight_smile:

[size=75][ Dodano: Nie 07 Kwi, 2013 11:56 ][/size]
Póki co za bardzo nie pozwalają nikomu odjechać

Bak leży

Między Laskiem Arenberg a Hornaing (oba bardzo trudne odcinki) dodano jeszcze nowy (choć kiedyś uzywany) odcinek bruku Pont Gibus. Te trzy odcinki po sobie to prawdziwa rzeźnia i tam będzie ostra selekcja. Nowicjusze i niedzielni “brukarze” tam polegną na pewno, ale Roubaix to taki wyścig, że nawet wyjadaczom zdarzają się kraksy, o awariach nie wspominając.

lepiej wspominam edycje z dość licznymi ucieczkami.
tutaj co prawda fajne nazwiska z przodu, ale raczej odbędzie się “klasycznie”.

No, żona i synek wysłane do teściowej. Czas zasiąść przed telewizorem i zacząć konsumować emocje.

Przed Arenbergiem jeszcze Haveluy, czyli ostatni brukowy fragment na TdF 2010.

Cały czas mi chodzi po głowie Gaudin. Rok temu w trzeciej dziesiątce, wcześniej chyba wygrał młodzieżowy PR. A ten rok jest dla niego zdecydowanie najlepszy. Wygrać pewnie nie wygra, ale w dziesiątce może być.

Panowie i panie, na ktora jest przewidziany finisz? :wink:

van Avermaet nigdy nie jechał tego wyścigu, ciekawe jak się spisze.

Europcar wydaje się na tyle zorganizowane, że raczej będzie pracował na Turgota.

Jedzie go 5-ty raz.

cóż, pamiętałem że na pewno nie jechał 2 ostatnich razy, a moje źródło nic nie mówiło, by jechał wcześniej :smiley: