Program TV

Trochę odbiję od tematu ale: niejednokrotnie słyszałem jak Szpakowski dość ostro krytykował reprezentację(inna sprawa, że jemu pewnie w TVP trochę więcej wolno). No i co do Małysza to pamiętam tez sytuację jak po trzech świetnych sezonach przyszedł dołek i on się pogniewał nawet na dziennikarzy z TVP, że za mocno go krytykują. Nie udzielał im zdaje się wtedy przez pewien czas wywiadów. Z resztą wypowiedzi, dotyczącą komentatorów kolarskich się w zasadzie zgadzam. Jeszcze co do Probosza to on chyba średnio znosi krytykę, parę razy już to zauważyłem podczas relacji.

Przykład transmisji biegów w TVP dowodzi, iż jednak niekoniecznie częstsze transmisje wpływają pozytywnie na komentarz.

ktoś ma pomysł gdzie i jak obejrzeć sobotni etap Dauphine?

France 2, 15.50.

dzięki.
rzeczywiście jest, coś musiałem źle spojrzeć rano.

jak na złość tym razem w “normalnych” godzinach, a wyjeżdżam na wesele koło 16 :/

To się Eurosport nie popisał dzisiaj. Najciekawszy etap Delfinatu bez transmisji. I powtórka w trakcie piłkarskich MŚ.

No cóż, kolarstwo jak widać stoi w rankingu oglądalności niżej od tenisa i piłki nożnej…

ES generalnie prawie nie zajmuje się piłką, więc nie widzę powodów do narzekań pod tym względem na tę akurat dyscyplinę.

natomiast dzisiaj jest le Mans. czyli po F1 największe wydarzenie w wyścigach samochodowych. nic dziwnego, że odpuszczają Dauphine.

24H Le Mans - trudno mi sobie wyobrazić coś bardziej wypranego z emocji, może szachy.
Ale i tak, skoro trwa to coś 24 godziny, to nie widzę powodu, by zrobić przerwę 1,5 godziny na etap i potem sobie tam wrócić.

Wiecie, czy France3 przewiduje transmisję z dzisiejszego etapu?

France2, jest na poprzedniej stronie!!

Dzięki, nie zauważyłem.

Na 12:05 planowany jest start, a relacja tekstowa na stronie wyścigu już się zaczęła : Live

Nie wiesz nawet ile emocji może być w szachach, szczególnie gdy grają twoje dzieci :slight_smile:

Problem w tym, że Dauphine koliduje ze startem. Co jak co, ale start w wyścigach samochodowych to kluczowa sprawa i trzeba pokazać.

A kto nie potrafi się emocjonować- jego sprawa. Różnie się te 24-godzinne wyścigi toczą, ale zdarzały się edycje, które naprawdę potrafiły trzymać w napięciu. :slight_smile:

Wiem, grywam czasem z wnuczką :wink:

A co mają powiedzieć Włosi? U nich ważniejsze są ME w gimnastyce rytmicznej.

Ja nie wiem co się porobiło z Eurosportem ale to już któryś raz w tym roku jest sytuacja, że pokazują wszystkie etapy, po czym najciekawszy i często decydujący(zazwyczaj w weekend)jest z odtworzenia.

To się porobiło, że kolarstwo przegrywa z innymi dyscyplinami, które akurat są pokazywane na żywo w sobotę lub niedzielę. Nie martw się TdF nic nie przerwie.

A co mnie obchodzą inne dyscypliny? Jak pokazują dzień w dzień wyścig to oczekuję , że zrobią to do ostatniego etapu. To jest tak jakby puszczali mecz, był remis po 90 minutach i na dogrywkę by się przełączyli na co innego. Kolarstwo nie ogranicza się jedynie do Tour de France.

Tak samo jak widownia Eurosportu nie ogranicza się jedynie do kibiców kolarstwa…