Program TV

Polsat stracił prawa na Romandie i klasyki na rzecz Eurosportu. TVP ma TdS,TdP i MŚ. Eleven w poprzednik roku transmitował tylko Trentino, być może przejmie Tour of the Alps. Ja uważam, że dobrze, iż prawie wszystko będzie w ESP, tylko może być kłopot z pokazaniem wszystkiego ,live’’ ze wzgledu na inne dyscypliny.

Eurosport ciśnie coraz mocniej

Nie chcę być posłańcem złej nowiny, ale według programu TV Omloop tylko w wieczornym skrócie w Eurosporcie i Eurosporcie2. Nie bardzo jest nawet szansa, że coś się zmieni, w tym samym czasie MŚ w Lahti i bundesliga.

Zapewne to co jest w planach Eurosportu to będzie w brytyjskim Eurosporcie, u nas z połowa z tego maks, bo zawsze jakaś bundesliga czy inne coś będzie ważniejsze.

Pewnie spróbują to “sprzedać” jako wydarzenia dostępne tylko na EPlayerze :wink:

W środę 15.02 na TVP Sport o 22.30 program Grupa kolarska CCC: Pomarańczowy wyścig. Nowy sezon.

Boże święty jaka tragedia ten wywiad z Kasią w tvn. Naprawdę rozumiem że kolarstwo to nie piłka nożna, nie każdy musi się na tym znać itd ale cała ta formuła, ci prowadzący robiący z siebie debili (albo nie muszący), koszmar :confused:
No nic, trochę darmowej promocji dla Kasicy, mimo że niewiele dali jej powiedzieć

Obiecywano transmisję ze startu wspólnego MP a w TVP sport widzę tylko 15 min. Będzie transmisja w innej stacji?

Będzie transmisja przez stronę tvp.sport.pl

2h transmisji w TVP3 na żywo

Nie widzę Tour de Suisse nigdzie (teleman). Wiem, że jest jeszcze trochę czasu, ale… nie będzie relacji?

1 polubienie

W ostateczności można obejrzeć w szwajcarskiej telewizji

Relacje z TDS będą na Eurosport UK. Gdzieś czytałem, że live ma być na Playerze, ale zakładam, że też tylko w UK?

Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Przez lata transmisje z TdS odbywały się w dwójce z Ticino. Nastąpiły jednak zmiany i tym razem trzeba włączyć jedynkę.

3 polubienia

A to nie jest przypadkiem generalnie Szwajcarska TV? A więc SRF - niemiecki, RTS - francuski.

Oczywiście, ze jest to publiczna telewizja szwajcarska. Pisząc o Ticino, użyłem skrótu, nie tak jednak jak dostawca streamu, który umieścił tę stację w dziale Italy.

Nie zwróciłem uwagi, myślałem, że oficjalny stream dostępny na SRF/RTS/RSI nie jest blokowany na podstawie lokacji. Zbyt pięknie by chyba było!

Dziś z kolei transmisja na kanale niemieckojęzycznym od 15.40 ( finał w Paryżu ma pierwszeństwo w innych wersjach językowych).

1 polubienie

Można gdzieś obejrzeć Rund um Koln?

Na żywo nie było transmisji. Skrót o 17.30 na kanale WDR.