Tirreno-Adriatico 2013

Kwiatek miazga ! Co za gość, szok…

Brawo Kwiatek! :slight_smile: 4 sekundy przewagi przy tym towarzystwie to niewiele, ale świetna jazda z najlepszymi i kolejna koszulka to świetne osiągnięcia :slight_smile:

Sky absurdalne, Froome absurdalny, taktycznie i formą zbili dzisiaj wszystkich strasznie. Contador skaczący żeby urwać pomocników? Patrząc tutaj, patrząc na Paris-Nice może być pogrom w GT (chociaż to dopiero marzec i takie założenia są dość ryzykowne, z drugiej strony Wiggins zeszły sezon przejechał aż do igrzysk w fenomenalnej formie, czemu nie miałby powtórzyć tego Froome hmmm)

co do Kwiatkowskiego, to WOW, po wczorajszym byłem przekonany, że dziś straci, patrząc na profil, na rywali…po prostu WOW, szaleństwo


Piękna sprawa :slight_smile:

cos fantastycznego. liczylem na Michala, ale nie sadzilem, ze stac go na czolowa “10” na tym etapie, a tu 4. miejsce i lider!

ogolnie podobalo mi sie. niesamowity jest tez Horner, rok temu byl 2., ale teraz przy takiej obsadzie wydawalo sie, ze nie ma szans na czolowke. a on rywalizuje z najlepszymi, bedac najstarszym kolarzem wyscigu. brawo!

ale jutro beda emocje :mrgreen:

michal kwiatowski :stuck_out_tongue: niesamowita jazda jest ogromna szansa na generalke a na glown5ch portalach pl ani nie wspomna

Niesamowity progres Michała. Rok temu przed TDP mówilo sie ze Polskie “góry” są za trudnie …
Ale chyba nikt nie myślal ze w ogóle w przysłosci kiedyś Kwiatkowski w górach będzie się liczył.
Czy według wasz Michal am szanse kiedyś liczyc sie w wielkich tourach?

pewnie że nie ma - ktoś musiałby coś wiedzieć i o tym napisać. A skoro jedynym źródłem jest PAP, w którym o błędów boli głowa, to co się dziwić…

w tym roku jeszcze o tym wspomnicie.

Jak są na portalach informacje o Kwiatkowskim. Teraz jednak większa sile przebicia mają sporty zimowe i wiadomo ze sukces Gwizdon ( obiektywne patzrac chyba większy sukces nci Michała) jest bardziej popularny.

10 miesięcy temu zastanawialiśmy się czy jest w stanie ukończyć Giro, a dzisiaj wygrywa z Contadorem, który niewątpliwie się starał.

pozostaje nam wierzyć ze to taki ogromny talent

A Froome w ogóle strasznie pokracznie jeździ, a i tak wszystkim odjeżdża. Trochę mi Rasmussena przypomina.

Patrząc na tegoroczną jazdę Contadora, czy też tę z zeszłorocznej Vuelty, to TdF raczej on nie wygra, ale widowisko to na pewno zrobi, a i Sky nie będę mieli tak łatwo jak w zeszłym roku, bo zawsze Albercik może im jakieś Fuente De zrobić.

Grande Kwiatek !!! :smiley:

Jeszcze rok temu się nie spodziewałem że polski kolarz wyprzedzi mojego idola ( Contadora) na ciężkim ,wymagającym podjeździe.

Zobaczymy jak mu jutro pójdzie , jutro końcówka jest bardzo wymagająca. Lepiej jakby usuneli z trasy Passo Lanciano. :stuck_out_tongue:

Waty na ostatnim podjeździe:

Froome: 38 min 22 sec, 22.75 Kph, VAM 1605 m/h, 5.93 W/kg

Kwiatek: 38 min 35 sec, 22.63 Kph, VAM 1596 m/h, 5.90 W/kg

Froome o Kwiatku

O wygraną może być ciężko, bo nie wierzę żeby Sky i Froome nie próbowali niczego na kolejnych etapach. A jeśli pojadą na remis, to ostatnia czasówka też może być na styk. Z drugiej strony najtrudniejszy etap był dzisiaj, a Kwiatek świetnie dał sobie radę. Podium z całą pewnością jest bardzo prawdopodobne i mam nadzieję, że bardzo umocni to pozycję Michała w Omedze. Jest bardzo młody, więc i okazji do polepszenia swoich palmares mu nie zabraknie.

Z czystej chęci rozrywki optowałbym za tym, żeby Froome z Kwiatkiem przejechali dwa kolejne etapy na zero, żeby potem oglądać emocjonującą czasówkę :wink:

To co? W przyszłym roku Kwiatek w Sky? :wink:

to już przerabialiśmy :wink: Lefevere powiedział, że on handlu ludźmi nie prowadzi :smiley:

Zwykle się takie rzeczy mówi, gdy oferta kupującego jest za niska :wink: