Tour de France 2018

To co kolejny etap dla Alaphilippa ? Ostatnia gora w okolicach 5 proc wiec powinna mu pasowac .
2 etapy ogoli a nasz Kwiatek co ? zamiast walczyc jak francuz - rywal Ardenski wybral droge robotnika w SKY. Szkoda

Między peletonem a ucieczką jedzie jeszcze Sagan i Burghardt?
Ciekawe czy tak sobie jadą bo jadą czy będzie jakiś szaleńczy atak Majki na przedostatnim podjeździe :stuck_out_tongue:
Mało realne :stuck_out_tongue: ale to co… jadą by mu podać bidon później ? :stuck_out_tongue:

Rowe prowadzi grupę w górach? To już zakrawa o parodie! Unzue może ma 8 liderów? Sorry jeden już nie jedzie! Kiedy się doczekam następcę Contadora?

Odnośnie Kwiatka tak właśnie sobie pomyślałem jak głupie jest siedzenie w Sky. Przecież nawet jakby kiedyś mu dali wygrać to TdF to byłoby to takie sztuczne jak zwycięstwa Frooma. Ok. Pewnie każdy kolarz marzy o żółtku w Paryżu ale niektóre rzeczy są tak nachalne że aż niedobrze się robi. Jak właśnie zwycięstwa Frooma.
Dla mnie to jest żenujące. Każdy kolarz w Sky, każde jego zwycięstwo. W TdF czy Tirreno Adriatico. Brudne i będące antyreklamą kolarstwa.

To co, Rowe całą górkę pojedzie ? Czy jednak spróbują z tyłu coś zrobić ?

Kurde, jeszcze lepiej :smiley: Sky już nawet nie goni, po co się męczyć jak wszyscy jadą plażowo. Zejdą do 5 minut na ostatniej górce, znowu będą mówić, że szybkie tempo zabiło wyścig i tak dzień po dniu Froome bliżej piątego zwycięstwa…

Tak, wiem, marudzę :wink:

Ja tam zawsze pisalem ; Majka NIGDY nie wygra zadnego GT. Jasli ktos z naszych ma to zrobic , to wieksze szanse ( oczywicie po "przepoczwarzeniu sie " ) daje Kwiatkowi .

Rowe druga gore jedzie przewaga rosnie .
piekna jazda peleotnu zal tego ogladac 100 km etap…Kristoff w peletonie…co jest z tymi zawodnikami na tym TDF ze nie chca sie scigac
Tompoz gdzie te bitwy co mialy dzis byc :confused:

Nieve dziś na żółto? Peleton zupełnie stanął.

Niby sie mowi, ze kolarze takie rzezniki, twardziele, a jak Sky zeszlo z prowadzenia to wszyscy patrza sie na siebie. Co za lamerstwo i zenada. Z jednej strony uwaza sie ze Sky zabija wyscigi a z drugiej jak na tourze by nie bylo Sky to wszyscy by jechali obok siebie patrzac sie wzajemnie na siebie.

Movistar! Odetchnąłem :wink:

Bennati to prawie to samo co Rowe, ale przynajmniej Movistar pokazał, że potrafi.

Majka juz na koncu peletonu zaraz odpadnie bedzie dzis po generalce

Soler chyba już czeka…

Może dużo straci to odpuszczą i wygra sobie jakiś etap :wink:

Jeszcze jakby Rekin wyskoczył.

Czyli jednak ten etap do Roubaix zrobił porządną selekcję. Uran, Majka i Mollema już tracą. Czyli ci, którzy najbardziej ucierpieli Tylko Landa się trzyma.

Jest Majka . Caly rok sie przygotowywal rozpowoadanie jaka to forma… Dzis chociaz nie bedzie ze bez druzyny. Jest po wyscigu na TdP powalczy a na Vuelcie bedzie pomagal Buchmanowi
Z taka jazda Bora go wywalily po tym sezonie

No i po generalce, czar prysł.

Szkoda Rafała. Znowu klapa w najważniejszym wyścigu w sezonie. Lata lecą, będzie coraz trudniej…

1 polubienie

Valverde miał już prawie 2 minuty. Ale już ma tylko minutę nad peletonem.