Tour de France 2020

Kaemna swoją drogą dzisiaj straszanie zgapił odjazd.

Nie zgadzam się, że te ucieczki były świetnie obsadzone.
Ale bardziej mi chodziło o fakt, że Peters nigdy nic innego poza tymi 2 etapami GT nie wygrał.

Wczoraj pokazali.

2 polubienia

Nie no, dajcie spokój z tą drużynówką Movistaru, mają 30min nad Jumbo i godzinę nad innymi. Do “kontroli” tej przewagi nie potrzeba czterech gości z przodu. Mam nadzieję na atak na Plateau des Glières Masa, którego potem koledzy spróbują dowieźć do mety z jakimś zyskiem nad Landą/Uranem itd.

Tak, ale to przestępstwo mniejszego kalibru niż gdyby dostał w Paryżu :wink:

Dla przebiegu wyścigu taki scenariusz byłby super. Niech nawet Valverde zaatakuje na Aravis.
Niemniej lepiej zawsze mieć ludzi z przodu, nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. I później przez cały rok na spotkaniach sponsorskich można grać kartą pod tytułem “najlepsza drużyna Tour de France”, “team spirit” itd.

Już wczoraj nie dawał rady, być może dziś już tylko marzy, żeby się wyścig skończył.

Czy ja wiem … Pod górę Petters może być lepszy(obecnie)

Ewidentnie Kwiatkowski najwięcej czasu na czele przebywa z ucieczki. Raczej grają na Carapaza.

PS. Nowe odcinki! Parker na złotym szlaku!

1 polubienie

Nie dołuj mnie :sweat_smile: . Masakra z tymi zapowiedziami programów Discovery.

2 polubienia

Już wczoraj o tym pisałem :wink:
Ten i ten drugi o kamperach. Nie widziałem żadnego ale już nimi rzygam :smiley: i nawet nie chce widzieć po tych reklamach.

Michał powyżej minuty na zmianie, reszta po kilka sekund. A to wszystko i tak pewnie na nic, bo koszulki w grochy Carapaz nie zdobędzie, a 3 dzień z rzędu w ucieczce nie zwiastuje zwycięstwa. Bilbao może to wygrać, jeśli ucieczka dojedzie.

4 polubienia

Hirschi ogrywa Cara na górskiej premii

Ło ale Hirschi glebnal

Dobrze że nic poważnego się nie stało walecznemu Szwajcarowi

Póki co widać czwartą reklamę Parkera w tym bloku reklamowym… ;]

1 polubienie

Michał powinien pójść jak Hirschi 90 km solo i wtedy Carapaz na świadka i miałby dzięki tej akcji jakieś 5 % szansy więcej na zwycięstwo my mielibyśmy chociaż co oglądać i nikt by się nie czepiał że Michał nie próbował same kompromisy … edit no dobra teraz to już nie ma szans po tej akcji hirschiego

1 polubienie

Dumoulin na jedykę :smiley:

Hirschi przegrał już etap, klasyfikację górską i wszystko co można było.

To jest jakaś kur…a klątwa. Remco, Van Wilder teraz Hirschi.
Aż od niechcewa się oglądania kolarstwa po takim czymś …

Linię jazdy miał dobrą, ciekawe co się stało, prędkość go wyrzuciła?
Oby był cały na przyszłą niedzielę, choć teraz nie jest to dla mnie takie oczywiste.

Carapaz VS Bilbao na etap.
Carapaz musi urwać Baska na pod górę. W przeciwnym razie chyba przegra.

1 polubienie

Za bardzo się pochylił i ogumienie straciło kontakt z podłożem

Znając życie to już ma po Imoli i po Ardendach. A w takim razie może już kończyć ten sezon.

Mam nadzieje że jeśli zostaną tylko Kwiato i Carapaz to Kwiato nie przepuści go na mecie :smiley: To by już było przegięcie :smiley:

5 polubień

No teraz to faktycznie bez sensu, żeby Kwiatkowski się tak zaginał.
Niech go puszczą do przodu a Bilbao i Edet się martwią, reszta jest już daleko (zakładając, że Hirschi nie dojedzie).

Mocno rozczarowujący przebieg etapu.

3 polubienia