Tour de Romandie 2012

Szmyd

Kurcze szkoda że nie dałem rady obejrzeć :/ fajne miejsce Maćka, punkty no i jeszcze pomagający na finiszu Sylwas.

No to Szmyd jest niesamowicie mocny. Na 450m Paterski maił doskonalą sytuacje jednak za późno ruszył i został zablokowany.
Moze na kolejnych etapach się uda.

Patreski raczej ruszyl troche za wczesnie, bo na samym koncu wyraznie zabraklo mu sil, niemniej 5 miejsce to i tak swietny wynik.

Szmyd bardzo sie pilnuje, jak tak pojdzie dalej i bedzie noga z Trentino to moze powalczyc w generalce.

Dzisiaj oglądaliśmy wyśmienity etap z polskimi mocnymi akcentami .Takich etapów chciało by się jak najwięcej.

Jutro ostatnie 300 m 6,7 %.

tak, Wiggins wygrywający taki etap to troszkę niespodzianka. Ale ładnie pojechał finisz, sprytnie. Mocno dziś BMC, SKY i Liquigas. Brawa dal Maćka Paterskiego, zabrakło może trochę szybkości i doświadczenia ale dzisiejszy dzień Maciek moze zaliczyc ak najbardziej do udanych.

Jeżeli Wiggins będzie walczył do końca to możemy mieć taki przedsmak TdF i pojedynek Brytyjczyka z Australijczykiem, szczególnie na czasówce.

Szmyd wygląda mocno, chyba sezon życia zalicza. Może jutro coś podziała?

Nigdy bym Wigginsa nie posądzał o taki finisz, prędzej o atak na kilometr przed metą. Chociaż to w pewnym sensie był taki atak tylko trochę bliżej mety i po prostu nikt nie dał rady mu wyjść z koła. Bardziej mi jednak imponuje sposób w jaki Brytyjczyk jeździ. Emanuje spokojem, poza tym ma doskonałą ekipę. Dla mnie faworyt nr1 na Wielką Pętle w tej chwili.

To nie Westra był 2, tylko Lagutin. Westra wycofał się w strefie bufetu. Tak mówi radio wyścigu, nie mam potwierdzenia.

Było odwrotnie. Lagutin jeździ w koszulce mistrza Uzbekistanu

To Lagutin sie wycofal

tak, Vacansoleil i radio wyścigu samo nie wie, to był Westra.

jakby ktoś znalazł gdzieś jakiś skrócik, albo chociaż sam finisz bardzo bym prosił o wrzucenie

Ok sam znalazłem

youtube.com/watch?v=wAheK3FkJ2I

Szmyd :smiley: uszczypnijcie mnie bo nigdy, mimo że zawsze mu z całego serca kibicowałem nie spodziewałem się ze będzie w stanie tak jeździć jak w tym sezonie i to nie tylko w wysokich górach.

Basso przyzwoicie. W pierwszej grupie. Będzie ogień na Giro.

Froome 11 minut, ale to było do przewidzenia. Szmyd też w pierwszej grupie, oby tak dalej, bo z taką formą jutro może walczyć.

liczyłem na Weening, dziś w pierwszej grupie, Hesjedal tak samo. Wysoko landa, minimalnie stracił Pinot. Ciekawy wyścig się robi.

A Kwiatek dojechal w czolowej grupie, czy strzelil?

strzelił, 7 minut straty.

Nie no brawo Maciek piekny finisz i rzeczywisci zblokowali go nieco i kto wie czy nie o tyle co przegrał ehh ale i tak brawo!!!

Ciekawe jak jutro umówią się Sylwas z Paterem. Czy Sylwek będzie pomagał Maćkowi na finiszu czy odwrotnie . Bo jutro jest dość stromy finisz . I Jakby Sylwas był w 3 to by zyskał kilka ważnych sekund do KG.

dawidzie, są bonifikaty? 10-8-6?

Tak, są. Wiggo bez nich nie był by liderem.

“Z dnia na dzień czuje się lepiej. Forma ponizej sredniej, ale idzie w gore! Duzo pracy mnie czeka, ale moje cele tez znowu nie sa tak blisko wiec jestem pelen optymizmu!:wink: A tymczasem do soboty powinienem zdecydowac czy jestem gotów na pierwszy w zyciu GT!”

Cytat z Facebooka Kwiatka.

Kto by pomyślał jeszcze parę miesięcy temu, że będziemy mieć takie dylematy odnośnie Sylwasa.

Jak będzie taka forma na jesień, to będziemy mieli na kogo jechać w MŚ.

Skoro Kwiatek nie w formie to budujące w kontekście czasówek. 16 miejsce jadąc w deszczu i bez formy :wink: