Tour de Suisse 2019

Jednak Viviani. Matthews drugi i widać że forma idzie w górę. Sagan dziś jakby słabiej wyglądał na finiszu.

Wreszcie Matthews pokazał przyzwoitą prędkość. Z Saganem znając życie nie ma szans w walce o zieloną koszulkę ale może chociaż jakiś etap na Tourze zgarnie w walce z najlepszymi.

Może po prostu procentów zabrakło w końcówce dla Sagana.

Pierwszy raz miałem okazję, żeby włączyć TdS w Polsacie i patrzeć na etap.
To Czarek Zamana komentuje?
.
Trochę śmieszne, że widział Sajnoka z Wiśniowskim w miejsce Bevina i Schara. I irytuje mnie Sajmon Geschcke. Dobrze, że choć Sajnok jest Szymonem, a nie Sajmonem.
.
Fajny był ten sprint. Typowych pociągów w zasadzie wogole nie było, bo wszyscy zbyt zmęczeni tempem. Tylko Dekeniki dały radę ustawić Lampaerta i Morkova. I Viviani wygrał. Ale predkosc Matthewsa też imponująca.

Chyba w piwie :wink:

Tak, Zamana. Gość doświadczenie z peletonu może ma, gorzej z językiem polskim.

Thomas z powrotem na starej ścieżce kraks. Nie postawiłbym złotówki na jego zwycięstwo w TdF nawet przed dzisiejszym dzwonem, a co dopiero teraz, moim zdaniem to jest Wiggins 2.0 sezon życia i tyle. Gdzie mu do Froome’a z 4 GT z rzędu, o czym my mówimy.

A to w obliczu braku Krzycha powinno oznaczać najciekawszy Tour od lat. Tom musi pluć sobie w brodę że wybrał Giro, byłby faworytem nr1. Ironia losu wielka, ale w tych okolicznościach przyrody, okazuje się że już niemal skreśleni Quintana i Porte mogą realnie powalczyć.

1 polubienie

A ja tam odważnie stawiam na Bermlnala

No i Thomas bez więszych uszkodzeń. Za parę dni ma wrócić na rower.

Chciałem już wczoraj to napisać, ale przed chwilą Marcin Lepa szukający kolarzy Quick-Stepu mi o tym przypomniał. Fantastycznie wygląda pociąg sprinterski tej drużyny. Wiadomo, czterech kapitalnych kolarzy, ale chodzi mi o to jak pięknie to wygląda. Cztery koszulki mistrzów krajowych. I to jeszcze jedne z ładniejszych w peletonie. :wink:

1 polubienie

Czyli wszystko ma jakieś dobre strony, nawet totalne nieogarnięcie Marcina Lepy. :sunglasses:

Fachowiec od siatkówki także możemy mu wybaczyć. :slight_smile:

Hehe podobało mi się, jak zaczęli wspominać i szukać Vivianiego “w tej swojej specjalnej koszulce” oraz, że nie widać Dekeników na finiszu. Dopiero za chwilę zatrybili, że Viviani jest w czarnej punktowej a reszta pociągu DQS jest w różnych koszulkach mistrzowskich :smile:
Ale żeby nie było… ja tak samo się dałem zmylić na początku :smile:

Mas w ucieczce a kolarz z Quick Stepu goni hmmm…

Aaa komentatorzy z polsatu pierwsza klasa pomylili “groznego gorala” w ucieczce Enrica Masa z Luisem Masem z Movistaru

Naopowiadali juz jakie to on niby ma szanse na wygranie wyscigu z ta przewaga.

Macie jakiś inny stream? bo tamten nie działa :wink:

Ja odświeżyłem i zadziałało, poza tym niżej na tej stronie masz drugi stream(backup 720p)

hmm… zadziałało, a dałbym se włosy uciąć, że nie ma takiej opcji :wink:

Bernal solidnie ale by powalczyć o zwycięstwo we Francji forma musi być zdecydowanie lepsza, natomiast sporym pozytywnym zaskoczeniem jest forma Aru.

Brawo Bernal! Jutro będzie poprawka!
Brawo dla Toelhocka bo to chyba jego pierwsze zwycięstwo w WT

Udany dzień dla Jumbo Visma, dublet zwycięstw.

Ineos i Bernal dzisiaj ostrożnie i stąd wygrana Tolhoeka i dublet dziś Jumbo Visma (wygrana Groenewegena na etapie ZLM Tour). Bernal ma przed sobą w sumie dwa ciężkie etapy i czasówkę ale z Hirtem (który tylko stracił tylko 12 s do Kolumbijczyka) raczej tego wyścigu nie przegra. Denis który dziś zaskoczył to chyba też nie wytrzyma jutro albo na ostatnim etapie. Stawiam że najgroźniejszym rywalem w GC dla Kolumbijczyka może być Konrad.
Rozczarował Enric Mas. Wysoko dziś też Tiesj Benoot (też w GC) ciekawe czy dziś podbił swą jazdą stawkę nowego kontraktu z Ineos czy Sunweb?:wink:
Świetnie też wypadł młody Kämna i chyba problemy ma za sobą (w przeciwieństwie do Keldermana)