Volta ao Algarve 2020

Za 2 tygdonie mamy Strade Bianche. Jeśli tam będzie kiepsko (brak przynajmniej top10) chyba nie mamy co się dalej łudzić.

A to dlaczego? Do Ardenów będzie jeszcze miesiąc. Patrząc na to w jakiej formie był w lutym w latach w których wygrywał Strade to ja się już nie łudzę. Ale MSR… Chociaż nie… Przecież monumenty bierze Remco :slight_smile:

Dalsze trwanie w Ineos to droga donikąd

W 2014 roku Kwiatek przez cały rok potrafił być świetny :stuck_out_tongue:
ale to chyba nie temat na tego typu rozważania :stuck_out_tongue:
Po prostu chodzi o pewien sportowy poziom Kwiatka, który widać, że jest niestabilny ale wciąż daje jeszcze szansę przynajmniej do Strade :wink:

To co bierze van der Poel?:yum:

Będzie nowym Poulidorem. Wiecznie drugim. A tak na poważnie… Też mnie drażni, że Kwiato nie zgarnia etapów TdF bo nie mam wątpliwości że z wolną ręką miałby ich już z 5. Jednak poza tym jest liderem w wiosennych wyścigach i kto wie czy bez przygotowania ze Sky wygrałby San Sebastian i TdP. Mam też nadzieję że pojedzie jeszcze kiedyś przygotowany na Mistrzostwa Świata.

Nie no jasna sprawa, próbowałem raczej przekazać swoje wrażenia jak to widzę wyłączając tylko złą formę jako główny powód aktualnej dyspozycji. Z resztą czymże jest brak formy na początku sezonu jak nie właśnie budowaniem jej :stuck_out_tongue:

Dennis na tej krótkiej przebitce z rozgrzewki to wyglądał jakby miał wielki wanc…
w sumie teraz w czasie jazdy go pokazują i coś mu wisi trochę…
Oczywiście to tak pół żartem z tego co w tv można było zobaczyć :stuck_out_tongue:

Michał najprawdopodobniej pierwsze top 10 od 47 dni wyścigowych. Jakieś światełko w tunelu jest …

Geschke :astonished: Ech szkoda, że jedzie Evenepoel

Na 2 mierzeniu czasu Geschke tracił do Dennisa 33 sekundy więc to chyba błąd

Jeśli tak to bardzo nie profesjonalne :confused:
Bo to samo podaje live relacja z oficjalnej strony

A zobacz na live relacje i czasy Wellensa i Geschke z pomiarów czasu to były straty z 30 sekund więc pewnie jest błąd o 1 minutę bo to niemożliwe by w kilka kilometrów minutę nadrobili

No właśnie nie widzę zbytnio, bo na tym ich live to mam tylko czasy z 1 pomiaru gdzie i tak go niema a poza tym
Novo melhor tempo/New best time

Simon Geschke (CCC Team): 23m43s

i tyle mimo odświeżania więc jakaś lipa

Już Geschke dostał swój rzeczywisty rezultat

Pewny jest ten czas Geschke? To aż nieprawdopodobne. Minuta przewagi…

na inny live musimy patrzeć bo ja na ten ze strony oficjalnej wyścigu a tam bez zmian…

Coś czuje, że czas z pomiaru jest inny niż rzeczywisty i sędziowie i organizatorzy zastanawiają się jak to ugryźć :smiley:

https://www.classificacoes.net/modalidades/ciclismo/46-volta-ao-algarve-cofidis/1293#live

1 polubienie

Czyli wychodzi na to, że wynik Geschkego tak prawdziwy jak flaga przy nazwisku Bevina ;]

Ale musi być dobra chryja bo oficjalnie cisza.

No i już wiadomo wszystko, dobrze, że chociaż dwóch polaków w top 7.

Już na zeszłorocznej Vuelcie można było zaobserwować poprawę w jeździe na czas Lopeza, ale ten wynik przy tak silnie obsadzonej czasówce to naprawdę zaskoczenie. Ciekawe czy utrzyma ten progres, bo tak naprawdę bez dobrej jazdy na czas nie ma co myśleć o wygraniu wielkiego touru. Co do zwycięzcy etapu to bez zaskoczeń, wygrał ten co miał wygrać. Remco nie musiał wiele zrobić żeby wygrać generalkę ale jego występy na podjazdach zdecydowanie na plus. Można powiedzieć że swój pierwszy egzamin jako zawodnik GC zdał, teraz jednak poprzeczka znowu pójdzie do góry.

To fakt Lopez mocno zaskoczył i powiem wam że jak on jeszcze potwierdzi dobra dyspozycję w jeździe indywidualnej na czas w tym roku Choc nie wiem czy będzie miał taką sposobność do tdf to kto wie czy on nie pokusi się o sprawienie niespodzianki i ogranie Ineos i Jumbo ucieszył bym się i szczerze nie była by to jakaś niespodzianka.