wygraj Giro

Ja na razie jestem na 39 miejscu.

Dziś punkty Richeze i McEwena. Coś czuje, że z argentyńczyka bedzie duży pożytek :stuck_out_tongue:

Brawo Pegos za czujny nos kolarski Peta dzis wygrał ale przyznam ze nie liczyłem iż zdoła wygrac etap

Chyba wtopiłem ze sprinterem… Norweg narazie nie błyszczy… Zobaczymy dalej…
Liczyłem też na koszulke punktującego (o ile by sie nie wycofał), ale teraz zapewne skupi sie tylko na zwyciestwie etapowym i moze wracać do domu…

Świetny etap 1.Petacchi i 3.Richeze oby tak dalej będzie duuuuuży awans w konkursie :wink:

Dla mnie Petacchi zdobył dzisiaj 70 punktów więc powinien być awans, ale chyba wtopiłem z Markovem :frowning:

Dzięki Petacchiemu udało mi się podskoczyć, aż o 232 miejsca na 247, oby tak dalej :wink: Największe święto mają kibice Petacchiego :wink:

4 Chojnatka-Eurosport 210.4 35.4 60 115
hmm… to chyba pan Jaroński

72 Pokwa 158.8 18.8 85 55
Coraz lepiej

Ale numer to Jaroński :smiley: A oto info ze strony Eurosport (z kopii Googla)

Nie no bomba :wink:

Dzisiaj niestety spadek ze 194 na 270, ale i tak nie jest źle. Ciekawe czy to Jarońskiego drużyna.Mógłby coś powiedzieć na Eurosporcie że jest 4 i dobrze mu idzie.

  1. ANGO-Native Team 178.0 18.0 95 65
    :smiley:
    Gonię pana Jarońskiego :stuck_out_tongue:

No i wszystko jasne! To już wiem dlaczego Pan Redaktor tak mocno ściskał kciuki za Petacchiego! I jak tu można liczyć na obiektywny komentarz? :mrgreen: :wink:

No i również udało mu się wytypować Usov’a :wink: Obiektywy nie musi być :mrgreen: Ja tylko czekam jak pojawi się Wyrzykowski i pewnie będą się kłócić “kogo ty wybrałeś” :wink:

[size=75][ Dodano: Wto 15 Maj, 2007 10:08 ][/size]

No ale to dziwne, że nic nie mówi a tylko, że typuje na pro-cycling.org - i zebrał już tam łącznie 24 punkty. Nie ma co się dziwić… tam na razie jest pierwszy, a po drugim etapie był na 186 - może się wstydził? :stuck_out_tongue: Jeśli jest tutaj Jaroński, to zapewne jest i Marszałek oraz Wyrzykowski :wink:

Po 3 etapie jest duuuuuuży awans na 42 miejsce to był SUPER etap oby tak dobrze było też w górach już w środę!!

Muszę się wyżalić młodszym kolegom. jeden z moich championów już nie jedzie, trzech traktuje jazdę raczej rozrywkowo (wbrew zapowiedziom). Sytuację ratuje peta i mam nadzieję Simoni. Na Discovery złamanego grosza u buka nigdy w życiu już nie postawię :imp:
Ale jakoś idę w górę i zajmuję środek peletonu. Mam nadzieję ze jak wjedziemy w góry to coś moja kamanda w końcu pokaże a peta jeszcze trochę sie posciga choć i wczorajsza viktoria była raczej mocno wymuszona, ale moze się odblokuje facet i jakoś sie rozkręci?

O kim mowa? :stuck_out_tongue:

“forresty” nie ma co się załamywać :wink: Sam widzę, że gdyby nie Petacchi to bym poleciał persingiem na dół. W mojej ekipie tylko mogę liczyć na Petacchi’ego i Szmyd’a oraz Savodeliego, który na razie się nie kwapi powtórzyć Romandii. A pozostałych to chyba przesadziłem, bo jakoś się nie pokazują (chociaż na drugim etapie na chwilę od peletonu odskoczył Pablo Lastras Garcia), zwłaszcza na David Zabriskie’go. Bynajmniej ja kolejne etapy po swojej drużynie cieńko widze…

Czyżby wszyscy mieli takie same skojarzenia? Bo jak tak to jakieś “zboczenie zawodowe”. Ale mimo to… pamiętajmy że to tylko zabawa - możemy chyba pocieszyć się tym, że Jarońskiego to chyba nikt nie pobije? :stuck_out_tongue:

jako że w tym roku nie miałem za wiele czasu na sledzenie wyścigów to i selekcje robiłem jak trener na ostatni mundial - na piękne oczy i zapowiedzi. Co do Tontiego - no coż … pech

Gilberto Simoni
Alessandro Petacchi
Leonardo Piepoli
Fabian Cancellara
Joan Horrach Rippoll
Axel Merckx
Dario Andriotto
Andrea Tonti
Matthew White :502:

Chodziło mi o tego czempiona i traktujących jazdę rozrywkowo.

Ale co by nie mówić jakoś słabo jedzie Saunier Duval. Ja postawiłem na Iban Mayo i jestem zdziwiony, że tak słabo wypada; w Euskaltelu lepiej jechał. Ale jeszcze trzeba poczekać jak ukształtuje się wszystko po 2 tygodniach jazdy.

Zapewne będzie konkurs na TdF to będzie trzeba wszystko zweryfikować i znaleźć kogoś po środku co nie będzie za młody i za stary :stuck_out_tongue: Jeśli będzie można stworzyć drużynę na TdF to chyba wiem na kogo Jaroński postawi :wink:

[size=75][ Dodano: Wto 15 Maj, 2007 18:44 ][/size]
Zaraz mi zarzucicie, że za bardzo wybiegam w przyszłość :smiley: