CCC 2020 - plany, możliwości, nadzieje,

Z tego co kiedyś czytałem były próby poszukiwania innych sponsorów

Ale to chyba jeszcze było na poziomie ProConti? Pamiętam, że były jakieś zapowiedzi, że jeśli znajdzie się duży sponsor to “Sprandi” jest do zastąpienia.

Mam nadzieję że pamięć mnie nie zawodzi ale to były słowa Ochowicza, czyli epoka WT

Na poziomie WT Sprandi nie figurowało w nazwie zespołu. Ochowicz chyba faktycznie w jakimś wywiadzie dopuszczał możliwość drugiego sponsora tytularnego, ale nie kojarzę jakichkolwiek przejawów aktywności w tym temacie.


Tu w artykule z 2016 roku była informacja, że Prowadzimy rozmowy z poważnym sponsorem, który może nas wspomóc. Jeżeli rozmowy zakończą się w ciągu sześciu miesięcy, to możliwy jest start zespołu w Tour de France w 2017 roku. Jeżeli się przeciągną, to liczymy na rok 2018 – dodaje.

Nie wiadomo, czy nowy partner stałby się sponsorem wiodącym, wypierając z pierwszego miejsca nazwę CCC, czy wystąpiłby jako drugi w kolejności. Dopuszczalne są obie możliwości. W przypadku podpisania umowy z dotychczasowym sponsora na drugi plan musi być jednak spełniony jeden warunek – zachowanie dotychczasowej kolorystyki.

To nie jest ten wywiad ale szybko znalezione necie:

Ochowicz said the team can breathe easy, at least for now, but quickly added the search for would-be sponsors is a full-time pursuit.

“We’re always searching for partners,” he said. “That never stops.”

https://www.facebook.com/watch/live/?v=1441484522700739&ref=watch_permalink

ciekawy wywiad, ze słów Wadeckiego można wyciągnąć wniioski, że po 1 doniesienia o zamknięciu projektu CCC to póki co "fake newsy"a po drugie, że jest wola aby projekt przetrwał.

ciekawe

1 polubienie

Sępy już krążą

Nadzieje są minimalne, może ewentualnie CCC jako drugi sponsor, ale nie sądzę żeby to było prawdopodobne.

1 polubienie

Może to są te słynne “sępy miłości”?

Co do sponsora idealnie wpisywałby się ORANGE :smile:
CCC-ORANGE TEAM

I byłoby piękne (trochę dyskusyjne :wink: ) nawiązanie do niemieckiej grupy sprzed 15 lat ze sponsorem konkurencyjnej marki.

To tak oczywiście żartem pomyślałem sobie, że skoro jest Lidl w peletonie to czemu by nie Biedronka :smiley:

Ale choćby nie wiem co zrobili to pewnie byłyby i tak najbrzydsze koszulki w peletonie :sweat_smile:

Zaoszczędziliby na strojach.

Ale tak na poważnie już to niestety ale kolarstwo nie jest teraz zbyt łakomym kąskiem dla inwestora bo w czasach pandemii ten sport jest praktycznie nie do uprawiania nawet w reżimie sanitarnym więc ciężko będzie Ochowiczowi kogoś znaleźć.

Pewnie skończy się na rozkupieniu co lepszych zawodników przez inne ekipy a reszta albo spadnie niż lub zakończy karierę. A UCI będzie miało z głowy “problem” nadprogramowej drużyny w WT :stuck_out_tongue:

Przepraszam, ale co to za bzdury?

A jest? To nie piłka nożna, że na zamkniętym stadionie bez kibiców można rozegrać mecz. Oczywiście chodzi mi o wyścigi i to te najwyższego szczebla a nie jazdą na rowerze samą w sobie

Trzebaby powiedzieć ludziom
Żeby się ustawiali co dwa metry i w maseczki

Siekierę na razie oparliśmy o nogę stołu - mówi w rozmowie z Next.gazeta.pl prezes firmy Marcin Czyczerski.

Nie ma nic o kolarstwie ale z samego wywiadu wynika, że póki co drastyczne środki zostały zawieszone.
Tak tylko w kontekście tego, że mimo ustaleń zagranicznych portali to nigdzie nie padło oficjalne stanowisko CCC o zakończeniu sponsoringu.

Widać ,że firma CCC odrabia straty ,w tej chwili cena akcji na GPW ok. 76pln na poczatku epidemii spadła do ok. 25pln(200% zysku w miesiec od otwarcia sklepów) wtedy Miłek chciał ciąć koszty na maksa.
Otwarcie sklepów szczególnie w małych i średnich miastach poprawiło sytuację ,ponadto bardzo dobrze radzi sobie CCC w sprzedaży przez net,e- obuwie i inne poza granicami Polski.
Myślę ,że jak tak dalej będzie to Miłek dalej będzie wspierał projekt CCCteam,osobiście nie wierzę ,że CCC sie wycofa,a może pójdzie dalej i będzie miła niespodzianka na 2021 ,biznes lubi cisze a tu tak jest,pozdrawiam.

Też coś tak czuję