Criterium du Dauphine 2018

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Po tym co pokazał Moscon to stawiam że Thomas wygra o 4-6 sekund.Każdy inny scenariusz to niespodzianka.
Ps. Zapomniałem o Boomie ale on w tym sezonie nie miał żadnego chociażby przyzwoitego wyniku.

Po Michale widać że lubi krótkie techniczne czasówki.

Szkoda że w Bergen postawił na start wspólny bo większe szansę miał w czasówce startując na suchej nawierzchni.Jeszcze co do Thomasa to ciekawe jak się odbudował po fatalnej dla niego Romandie.

Thomas miał jakiś defekt czy coś? Nie oglądam relacji, a widzę tylko czas 4:12.

On to chyba nigdy nie będzie miał wyścigu bez kraksy.

(wpis wycofany przez autora, zostanie automatycznie usunięty za 24 godziny, chyba że zostanie oflagowany)

Człowiek porażka😐 jak Porte, zawsze coś

Niech ktoś mi powie że Thomas to nie najbardziej pechowy zawodnik w peletonie.Rio, zeszłoroczny Tour i teraz.A to tylko dwa ostatnie lata.Szkoda gadać…

Thomas- człowiek kraksa :stuck_out_tongue:

Ciekawe co teraz zrobi SKY…

Tak jak pisałem wcześniej. Podczas Touru Kwiatek bedzie pomocnikiem i żeby wskoczyć poziom wyżej w sky na GT musi pokazywać sie z dobrej strony w tygodniowkach. Ewidentnie Polak nastawia sie na generalke. Ewidentnie trasa mu sprzyja. W druzynowce sky powinno dołożyć wszystkim. Jest Kwiato, thomas, Moscon, castroviejo, Van barle niezle.
Teraz tylko pytanie co na to thomas… gość może nie być zadowolony, że Kwiato sprząta mu liderowanie po raz kolejny… mam nadzieje, że nie bedzie team orderu na którymś z górskich etapów i Polak bedzie walczył do końca o zwycięstwo!

Znowu loteria na czasówce, van Emden niby 100% faworyt, a tu Kwiatek wyjechał mu zza pleców.
Bohli słabiutko, trzecia dziesiątka.
Bevin Patrick - rewelacja, cały czas blisko podium. Oby zaczął wygrywać.

Thomas pojechał drugą część odcinka tylko 3 sekundy wolniej od Kwiatka, a Moscon w czasie Kwiatka.
Pewnie Thomas wygrałby o te kilka sekund, gdyby nie wywrotka.

Co oczywiście nie umniejsza sukcesu Polaka.

Moim zdaniem Thomas to nie jest człowiek nieszczęście! On po prostu nie umie jeździć😉 Technika pozostawia dużo do życzenia. Majka trzymaj się od niego z daleka na TdF!!!

Też się zawsze nad tym faktem zastanawiam. Dlaczego ludzie myślą, że Thomas ma pecha a nie wyjdą po prostu z założenia, że ma słabą technikę jazdy. Pecha można mieć raz czy dwa ale jak coś się regularnie powtarza to już nie jest pech.

Został na miesiąc zawieszony.

Kolarze wywodzący się z toru powinni mieć technikę jazdy w jednym palcu.Geraint chyba za bardzo chce coś udowodnić przez to podejmuje większe ryzyko i zazwyczaj te ryzyko mu nie popłaca.

Uwielbiam patrzeć na Kwiatka jak wchodzi na czasowym rowerze w takie trudne zakręty na full, dla mnie to kwintesencja umiejętności technicznych. Szkoda tylko że to Delfinat a nie TdF. Umiejętność dobrej jazdy na czas to powinna być podstawa każdego zwycięzcy GT (szczególnie TdF), dlatego powinno być więcej km ITT.

Thomas jak nie walnie o coś, to źle przejedzie zakręt albo sie w motocykl(na Giro nie z jego winy) wrąbie. Człowiek nieszczęście. Wystarczy obejrzeć powtórkę wejścia w ten zakręt, nie ten tor jazdy, żeby pokonać zakręt który ma 90 stopni.