Inne Wyścigi 2019

Gdyba była krótsza to może by miał dobry wynik. Wielu sprinterów ma dobre wyniki na czas, tylko że w prologach. Tu jednak prawie 15 km i ciężko powiedzieć czy w Corendon poczynili jakieś postępy w czasówkach. Szczerze to wątpię, pomimo tego że uważam że MVDP mógłby być bardzo dobry na czas gdyby trafił jak Van Aert do dobrej ekipy w tej specjalności.
Druga sprawa to tylko przygotowania i etap już ma, także jak jutro straci więcej to pewnie bez znaczenia bo liczą się MŚ gdzie po tym co dziś pokazał jest dla mnie kandydatem nr 1.do tęczy na koszulce.

Ogladalem jego ( MVDP ) “wystrzal” ze 4 razy . Cos niesamowitego !!!

2 polubienia

Sagan i Alaphilippe lubią to. Chyba. :slight_smile:

Niby tak, ale van Aert przejawiał talent do czasówek (krótkich, ale jednak) już kilka lat temu, jeszcze gdy nie jeździł wyścigów WT, więc dla mnie nie jest to takie oczywiste.

Zauważyłem, że Siwakow dobrze się bawi na tych zmarszczkach i wiaduktach Deutschland Tour i teraz ToB. Kandydat do złota nr 27? :wink:

Ja tam widziałem Gilberta z początku dekady.
Ale też nie ma się co jarać, to nie był Amstel :wink:

Co to znaczy MVDP?? Mathieu van der Power!!

Na wstępnej liście w ekipie Friuli jest G.Aleotti, który niedawno by 2 w generalce na Tour de l’Avenir i podobno ma przejść do CCC / ? /.

O, Honkisz startuje. Prawie wszystkie KOM-y na dzielni u siebie zakosił, to forma pewnie niezła :wink:

Na wstępnej był, ale na oficjalnej już nie ma. Co do przejścia do CCC to z tego wynika, że na przyszły sezon nigdzie się nie wybiera. https://www.directvelo.com/actualite/76927/tour-de-l-avenir-et-10-les-reactions

W Tour of Britain drugie miejsce na etapie zajął 21-letni Matthew Walls, wyprzedził w sprincie takich kolarzy jak Trentin, Bol i Cimolai. Ciekawe czy wyrośnie z niego jakiś ciekawy sprinter.

Coś tam na czas van der Poel też umie. Siwakow też zdecydowanie na plus. Myślałem, że będą jednak większe różnice, a tu się zamknęło wszystko w kilkunastu sekundach.

W Polsce nie dawał rady, a w Rumunii Aniołkowski ograł Estończyków i zwycięzył :slight_smile:

Przepraszam Aniołkowskiego - Wprawdzie na Wyścigu Solidarnosci zazwyczaj ogladał pleacy Vahtry, ale Dookoła Mazowsza to jednak Polak był górą.

Według mnie końcówka sezonu zdecydowanie dla Aniołkowskiego w walce o WT z Małeckim i jesli nie trafią obaj do CCC Team to wybrałbym Staszka i Valtera.

Valtera wykupi Orban do swojej drużyny “Wielkich Węgier”. :wink:

Ja bym powiedział że to chyba najlepsza jego czasówka. Dlatego że to już taki dystans, że pozycja i inne podobne szczegóły są bardzo ważne i to lekko może kosztować minutę lub więcej. Corendon popracował chyba mocno ostatnio, choć sukcesów chyba za wielkich nie mają w tej specjalizacji. Patrząc na czołową 10 to mamy samych bardzo dobrych specjalistów od jazdy na czas (oprócz może Frisona) z ekip które na pewno mają więcej doświadczenia w tej dziedzinie. Ja jeszcze raz (tym bardziej po dzisiejszym wyniku) przewiduję że w przyszłości w innej ekipie (może Sunweb?) będzie jeździł na czas znakomicie (wygrywał jak Van Aert).

Ale się Sagan i GVA sfrajerowali, i niestety GVA ZNOWU drugi trzeci

Greg 3. Cwaniakowali i przegrali.

Nie wygral najsilniejszy :slight_smile: Alaphilipe i Sagan pokazali moc przed Mistrzostwami. Kwiato chyba ciut lepiej niz w Niemczech ale… Ciezko cos wiecej powiedziec bo popracowal sporo i odpuscil. Wiadomo jednak ze forma nie ta bo jechal by na siebie i byl w atakujacej grupie.

Sagan zahipnotyzował towarzystwo a Bling wygrał :wink:

W sumie to Greg ma prawo być z jednej strony sfrustrowany bo ciągle tak niewiele brakuje do zwycięstwa ale z kolei od wiosny cały czas prezentuje równy bardzo wysoki poziom.