Inne wyścigi 2020

Pidcock rozwiał wątpliwości na temat jego jazdy pod górę. Tylko Mortirolo go dzieli od wygrania generalki. Tylko kto miałby go na tym Mortirolo urwać ?

Zaskoczyła mnie słaba postawa kolumbijczyka Camargo który mimo beznadziejnej drużynówki ukończył Tour Colombia na 11 miejscu i szkoda że wycofał się wczoraj Verschaeve, który ostatnio wygrał górski etap na Savoie Mont Blanc.

No wreszcie ktoś ogarnął sytuację :wink:

Szkoda ze on na szosę nie chce przejść, on nawet teamu szosowego na ten rok nie ma a pewnie zrobił by kilka fajnych wyników w elicie, ale z tego co mnie pamięć nie zawodzi to on na przełajach sie skupia

Pidcock?:yum::sunglasses:

Na Settimana Internazionale Coppi e Bartali Deceuninck nie pozostawia rywalom złudzeń. Bagioli wygrywa po finiszu z wyselekcjonowanej grupki. Stawiałem bardziej na Almeide ale jednak finałowa góra nie była tak selektywna. Jutro na etapie słynna Carpegna, jednak za daleko od mety żeby coś zrobić. Przy tej sile ekipa Lefevera powinna spokojnie kontrolować wyścig, a nie zdziwię się jak jeszcze zawiną jakiś etap.

Jak Alaphilippe znów będzie wyczerpany po TdF to nie musi się martwić o zastępstwo w ardenach.

Na królewskim etapie na Węgrzech drugie miejsce zajmuje Quinn Simmons.
Do Remco nie ma podjazdu ale jego debiutancki sezon też trzeba docenić. W końcu ma 19 lat.

Imponujący finisz Valtera na Węgrzech. CIekawe gdzie będzie jeździł w przyszłym sezonie.

3 polubienia

To wyścig dla Valtera bo do Simmonsa (2 dziś) tracił tylko 2 sekundy przed etapem.

2 polubienia

4 zwyciestwo CCC z rzędu.
I podobnie jak Mareczko wczoraj w sprincie dziś Valter bardzo przekonująco odjechał od rywali.
I w zasadzie to chyba i piate zwycięstwo na Węgrzech, bo Atylla wygrał cały wyścig/

2 polubienia

Ktoś się orientuję jak teraz z etapami na skróconym wyścigu Bałtyk - Karkonosze?
Reszta etapów bez zmian?
W naszym kraju to kolarstwo nie jest dla kibiców. Zero informacji. Jakby chciało się zobaczyć kolarzy na żywo to nawet nie wiadomo co i kiedy? W erze internetu i social media to jakaś żenada z tym wyścigiem. A może to wyścig nie dla kibiców (do oglądania) tylko dla zawodników ?

Zakładam że tak, etapy prawdopodobnie są takie.
https://www.la-flamme-rouge.eu/maps/viewtrack/377752


1 polubienie

Tak, to już mniej więcej widziałem, bo na tej stronie organizatora podane jest w tabelach z czasem:
https://bkt-race.pl/
Ale oczywiście zero informacji na temat tego jak dalej z etapami po odwołaniu etapu do Trzcianki, choć wydaję się że powinno być bez zmian (mnie chodzi o ostatni etap, czy start jest o tej godzinie co zaplanowano?) :
" Mimo to cieszy nas, że pozostałe etapy udało się dopiąć na ostatni guzik, dzięki czemu trzydniowa impreza odbędzie się we wcześniej planowanym terminie"
https://naszosie.pl/2020/08/31/baltyk-karkonosze-tour-skrocony-do-3-etapow/
Szkoda tylko że na stronie wyścigu i koncie na fb i instagramie jest zero informacji i tylko jakaś wypowiedź organizatora w tym artykule powyżej.

Widzę, że Sosa ostro trenuje przed Giro na górskim etapie Coppi/Bartali.

1 polubienie

A pewnie co se będzie żałował

Zdaje się, że wśród organizatorów wyścigu poszła niedawno nawet jakaś spina, gdzie głównym zarzutem było niewykorzystanie potencjału marketingowego imprezy.
Nie siedzę w środowisku, ich nazwiska nic mi nie mówią, ale na fb można sobie obczaić zarzuty dwójki współorganizatorów: https://www.facebook.com/baltykkarkonoszetour/posts/3083138651812902

Czyli jak zawsze “krajowe klimaty” :wink:
Konto na FB dotyczące wyścigu a tam tylko komentarz o jakiś niesnaskach między organizatorami plus w odpowiedziach znajomi i znajomi znajomych, za to zero informacji na temat wyścigu który prawie się zaczął :wink: To chyba drużyny w A czy B klasie mają lepsze info np. dotyczące swoich meczy…

2 polubienia

Jak dobrze patrzę, to nie widzę na Eurosporcie ani pół transmisji z wyścigu Tirreno - Adriatico.

Tiz-cycling i do przodu, ostatnimi czasami polubiłem oglądać wyścigi po angielsku, trochę odmiany od dość smętnego polskiego komentarza.
Absurdalne wymawianie niektórych nazwisk (włoskich, niemieckich) mi już nawet nie przeszkadza, szkoda na to nerwów.

Tylko na Eurosport player, z powodu TdF i innych wydarzeń sportowych

Ja rozumiem że jest TdF i US Open i jeszcze coś zawsze w weekend ale to nie stać ich nawet na powtórkę np. przed południem na następny dzień ? Nie po to mam nc+ (czy teraz Canal+) by jeszcze Eurosportowi płacić za obejrzenie jednej z ważniejszych tygodniówek kolarskich w sezonie.

1 polubienie