Kolarstwo niemieckie

No no ładny ten skład :wink: Linus, Gerald, Niki i inni… Mam nadzieję, że zaprezentują się z dobrej strony :wink:

Skład przede wszystkim bardzo wyrownany.Byc moze pokaza sie z dobrej strony i beda widoczni na trasie.Tego bym sobie zyczyl…

Ciekawy młody skład. Teoretycznie Ciolek powinien walczyć na sprintach, a Gerdemann w generalce, ale jak będzie to życie pokaże. Reszta powinna walczyć w ucieczkach. Liczę szczególnie na Petera Velitsa :slight_smile:

Ciekawe, że do tej pory raczej mówiło się o Rohreggerze, jako pewniaku na TdF. Mam niejasne wrażenie, że to sprawa paszportów biologicznych.

Po prostu bylo tyle a nie wiecej miejsc w skladzie i ktos musial zostac pominiety.Taka wersja jest bardziej sympatyczna. :wink:

Kloden chyba szykuje dziś jakiś atak, bo zaatakował Morabito pod górę :wink: Czyżby był on “stacją przekaźnikową” ? Wysoko jedzie też Martin :wink:

Być moze.Kloden wlasnie przejechal do przodu obok Martina,który zajety był popijaniem napoju z bidonu.

2 km atak Kloden :exclamation:

[size=75][ Dodano: Sob 20 Cze, 2009 17:51 ][/size]
Poprawia Martin i wygrywa etap :exclamation:

Brawo Martin. Szczerze mówiąc liczyłem na zwycięstwo Klodena, ale Martin zaatakował w odpowiednim momencie :slight_smile:

Wspaniala jazda Klodena i Martina.Znakomity atak Tonego.

Nie bójmy się słów :wink: Kolarstwo niemieckie ma świetnego kolarza … Jest nim Martin … Etap wygrany we wspaniałym stylu :wink: Brawa dla Klodena, który kilkakrotnie próbował atakować i rozerwać peleton :wink:

Jutro zapowiada sie pasjonujaca walka o zwyciestwo i podium.Cancellara wcale nie moze byc pewny zwyciestwa.Jego wyraz twarzy po finiszu o tym swiadczył.

To były strasznie marne ataki. Choć biorąc pod uwagę chęć Klodena do ataków w przeciągu jego całej kariery to i tak było całkiem dobrze :stuck_out_tongue:

Dzięki temu, że zaatakował Kloden, to Martin wygrał etap :stuck_out_tongue: Jutro czasówka… Kloden i Martin na pewno dadzą z siebie wszystko… Może będzie jakaś sensacja…

Musi wierzyc w swoje mozliwosci w jezdzie na czas.Kreuzigera powinien ograc.Martin jutro pojedzie najlepsza czasowke w zyciu.Jestem tego pewien.

Jutro wygra Cancellara z pewnością :slight_smile:

Sebkaaa, żadko się zgadzam z Twoimi poglądami ale dziś chłopie dobrze prawisz :slight_smile:

Hmm nie jestem politykiem by dobrze prawic :smiley:

A wiadomo, czy Martin jedzie na TdF?

Pewnie pojedzie,ale w tym roku chyba jeszcze sie nie wlaczy do walki w KG.