Komentarze do Newsów

Trudno się z Tobą Jarku nie zgodzić.

Apropo tego czy kibic płaci czy nie - za zwycięstwo w kobiecym Giro jest bodaj tysiąc euro. Wiadomo dlaczego.

Od czasu wjazdu Baldwina przy okazji sporu dotyczącego Dumoulina nie traktuję już jego osoby poważnie. Ale może kiedyś spokornieje :wink:

Dopiero dzisiaj mam okazję podziękować Redakcji za ten artykuł. Za dużo w nas (kibicach) złości, pochopnych sądów, głupich teorii i fantasmagorii.
Szkoda tylko, że każdy zostanie przy swoim zdaniu. W necie wszyscy są najmądrzejsi.

Zdaje się, że Baldwin zainspirował starszego kolegę po fachu:
starzyalejarzy.blog.pl/2016/08/2 … obra-rada/

Młody Jaroński :slight_smile:

Wojtyra startuje w MP?

biblioteka.kijowski.pl/makuszyns … /kibic.htm - dotyczy tak samo kolarstwa jak i brydża. I literacko bardziej wysmakowane :stuck_out_tongue:

"Der Kiebitz — znaczy czajka, po łacinie Vanellus. Jest to ptak dość plugawy, krzykliwy, czujny i wiercipięta: w obronie swego gniazda skacze do oczu jak śmiały awanturnik. Otóż jeżeli tego ptaszka, dostawcę smakowitych jaj, dotkliwie znieważono odarciem go z imienia, aby nim naznaczyć ludzką zmorę, przyznać należy, że charakterystyczne jego cechy wybornie przystają do owej zmory, głupawej, krzykliwej, czujnej i niespokojnej, a broniącej swego gniazda za krzesłem gracza, uporczywie i napastliwie. "

Komentarz do przyszłych newsów:

ostro się wypowiada Marc Madiot. I ma swoje racje.

[size=85](Le Telegramme, z czego Tuttobiciweb skrót po włosku)[/size]

Mówił już o tym wcześniej - rowery.org/2016/08/07/marc-madio … worldtour/

Może ktoś nie widział to wrzucam: youtube.com/watch?v=54UJrlbPmDA :wink:

Mistrz :slight_smile:

Tour of China I 2106 rok? Macie literówkę :smiley: / do usunięcia komentarz po edycji artykułu na stronie.

Froome jechał także Giro 2009 i nawet ukonczył :slight_smile:

Ukończył, bo jechał zakosami :slight_smile:

“Giro d’Italia po raz ostatni na Sycylii gościło w 2007 roku, a wcześniej w 1991 i 1961 roku.”
W Sardynii.

Byczek do poprawki :wink:
rowery.org/2016/09/17/coni-zajmi … i-umowami/

Zribcie ciś z tim Rivasim :wink:

Jak by Białobłocki ogolił mistrza ITT to tylko film kręcić

Warto mierzyć wysoko, historia Marcina i tak jest niezwykle ciekawa.

Myślę że nawet brąz na MŚ to jednak jeszcze za wysokie progi na Marcina nogi. To jednak nie zawody w UK czy Chrono, to jednak MŚ, najważniejsza czasôwka w roku.
Cieszy mnie jednak jego podejście. Ciekawie kontrastuje z “uczeniem się” Kwiatka

Pamiętam, że Białobłocki wygrywał czasówkę na TDP w zeszłym roku przy wielkim upale w Krakowie (35 stopni). Podobna pogoda będzie pewnie w Katarze, więc jego szanse wzrastają, bo nie każdy lubi takie warunki :wink:

Błąd w artykule o końcu kariery Szmyda, w Tacconi Sport od 2001 a nie 2011