Ostrzeżenia!!!

Czerwo dostał ostrzezenie ze okreslenie “Przeklety Hiszpan” i mozna sie spierac czy faktycznie taka kara sie nalezala.Jesli jednak takie ostrzezenie zostało mu wreczone to wrecz obowiazkiem jest identyczna kara dla pewnej osoby,która pouczając tegoż Czerwo(w innym wątku) uzyła słów obrazajacych tego uzytkownika.Nie wiem dlaczego wczesniej nikt nie zauwazył tego postu.Chodzi o post z 27 czerwca,godzina 14:08 w watku Tour 2009: składy grup Liquigas oraz Astana (forums.rowery.org/viewtopic.php? … ght=#61189) Apeluje o spoznione ostrzezenie dla tej osoby.

Żeby nie było zamieszania proponuje szybką decyzje odpowiednich osób.Mam nadzieje, że dotychczasowe milczenie na apel spowodowane jest tym, że trwają dyskusje nad wartością ostrzeżenia jakie przyznać za tą karygodną wypowiedź.Najgorsza byłaby sytuacja, w której sprawa zamieciona zostanie pod dywan z uwagi na to, że nie wypada karać osoby, która dopiero co została Redaktorem…

Po pierwsze Olga nie jest nowym redaktorem. Wedle mojej wiedzy jest związana z redakcją szosy zanim zaczęło działać to forum.
Po drugie, jako że chodzi o osobę z redakcji, to apele należałoby kierować do Naczelnego. Wydaje mi się, że ani redaktorzy, ani moderatorzy nie powinni rozstrzygać o nakładanych na osoby z tej grupy ostrzeżeniach. to powinno należać do Administratora forum.

Napisałem wlasnie PW do Naczelnego.Licze na niezwloczne dzialanie i odpowiedz.

W momencie, kiedy Olga to pisała, redaktorem jeszcze nie była. Moderatorzy nie odczuli potrzeby dania jej ostrzeżenia, więc czemu dziś mieliby? Albo ja?

Na dziś mam już tego dość. I tak, zamiast zajmować się dziś nowym portalem, jestem wkurzony i idę na spacer. O.

Jestem zazenowany.To ja dostalem ostrzezenie,w moim mniemaniu niesluszne.Szczerze mowiac nie moge sie z tym pogodzic.

Dlaczego ostrzezenie dla Olgi? Bo wczesniej nikt tego nie chcial zauwazyc,taka jest prawda.Wrocilem po 2 tygodniach przerwy,wypatrzylem to skrzetnie,i powinna nastapic reakcja.Nie nastapiła…

[size=75][ Dodano: Czw 16 Lip, 2009 00:07 ][/size]
Prosze o przemyslenie sprawy i zdjecie mi tego ostrzezenia,które dostałem za to,ze kulturalnie zapytalem o to jak wyłania sie Redaktorów.

Naczelny pisał o tym, że forum chamieje, a on z tym walczy…Gdzie jest ta walka ? Jeżeli jedni dostają ostrzeżenia, a drudzy nie to co to za walka ? Ja i Duche dostaliśmy ostrzeżenia za nic, a Olga nie dostała ostrzeżenia z jakiego powodu ? Można tu obrażać innych ? Jeśli już moderatorzy i Naczelny tak bardzo przestrzegają zasad to chyba to ostrzeżenie powinno zostać wręczone bez zwłoki, ale ja widzę, że zaczyna tu się atak na Sundina za to, że to wypatrzył i zwrócił komuś uwagę.

Znawca, pierwsza sprawa: Ty i Duche wyraźnie macie napisane, za co dostaliśmy ostrzeżenia. Inna sprawa, że się z tym nie zgadzacie. Mylisz jednak to co jest, z tym co uwazasz. Bo nawet jezeli ostrzeżenia nałozone byłyby niesłusznie, to napisane za co są jest.

Druga sprawa: Znawca, Sundin, obecnie napisałem posta do reszty moderatorów i administracji, żebyśmy rozwazyli sprawę, bo jest ona nieco nietypowa. Całe zdarzenie miało miejsce na portalu, a wiadomo, że starsze tematy spadają ze strony, więc nie wszystko jestesmy w stanie przeczytać. Gdyby post zgłoszony był zaraz po jego napisaniu mielibysmy łatwiejszą sprawę. Dlatego proszę o niepisanie dalszych postów w tej sprawie, bo po prostu robicie spam (jak juz pisałem, administracja się tym zajmie - decyzja, jaka podejmie to juz inna sprawa, w kazdym razie, napisze, jaka ta decyzja będzie). Kolejne posty o tej samej/podobnej treści beda kasowane, a ich autorzy zarobia ostrzeżenie.

Ja jako koneser ostrzeżeń (miałem ich już pare) napisze coś od siebie:

Ostrzeżenia być powinny, ale trzeba zmienić regulamin forum! Zróbmy taki ogólnoforumowy regulamin. Ja np. proponowałbym ujednolicić zasady przyznawania ostrzeżeń za słownictwo. Musi być ustalone za co dokładnie mają być przyznawane ostrzeżenia!

Matti

Ja proponuje, żebys napisał taki regulamin, który:
a) będzie po prostu dobry,
b) nie bedzie krytykowany przez uzytkowników.

Popieram! Matti zostaje ochotnikiem!

ujednolicenie ostrzezen za slownictwo byloby dobre. taki Czerwo dostal punkcik (czy tam 2) za “przekletego” Contadora, a ktos tam nazwal Mienszowa łajza czy tam fajtlapa i nie dostal nic.

jednak bardziej niz ostrzezenia frapuje mnie wielosc blizniaczych tematow, ale to chyba nie miejsce, zeby o tym pisac, wiec milcze.

A czy jest obecnie jakiś regulamin? Jak tak to skierujcie mnie do niego!

Na górze każdego z forum jest taki post: Drobny wyciąg z zasad i kultury.

Zawsze uważałem, że jest on wystarczający dla ludzi inteligentnych, ale widać myliłem się…

Ja poprostu żądam wytłumaczenia dlaczego otrzymałem ostrzeżenia bo takie wytłumaczenie
jak :

obraza użytkownika + post nie na temat

niezadawala mnie takie tłumaczenie, więc poproszę pokazać jakiego użytkownika obraziłem.

Wydalic z forum użytkowników np. Jurgena którz dla ktorych foróm nie jest miejscem na wymienianie uwag i poglodów na temat sportu ktory kochamy… tylko gościu daje na lewo i prawo jakies ostrzsezenia. Smieszy mnie to i to na maxa. Zarz dam Jurgenowi 50 ostrzeżeń za wykorzystywanie foróm do innych celów niż regulaminowe ( statutowe ) czy jak je zwał.

A ja mam zamiar dalej się neiraz wypowiadac kontowersyjnie… bo dzieki temu coś się dzieje na tym forum.

A tak wogle proponuje przynawać tutuł forumicza mięsiąca jako nagrodę za najbardziej sensowne wypowiedzi.

Mojego kandydata znacie jest to Druid… dla mnie najbardziej sensownie wypowiadajacy się człowiek na tym podwórku. W nagrode włąsciciele forum winny ufundować kupon 10 % na zakup cześci rowerowych.

Tompoz

Jurgen -
Druid +
plus i minus bateryjka

Nie masz takiej władzy więc oso Chosi, po co się tak zaciekle prujesz? Światle nam panujący Naczelny dał Jurgenowi moda i w mojej opinii bardzo rozważnie z tego korzysta.

za to wypowiedz moderator Naczelny dał mi ostrzeżenie… jakoby to co napisałem obrażała kogos

w tym momencie dla Moderatora Naczelnego przyznaje moje własne ostrzeżenie… jak Moderatro Naczelny w dalszym ciągu będzie dawał mi ostrzeżenia tylko dlatego że niejaki Jurgen to jego kolega to… opuszcze to forum do opuszczenia namówie Druida, Duchego Mattiego i kilka innych osób sensownie sie wypowiadajacych i znajacych kolarstwo.

I zostaniesz kolego Naczelny z paroma nastolatkami ktorym się wydaje ze co kolwiek kumają i naczele z mistrzem dawania ostrzeżeń będziecie se robić zawody kto da wiecej.

Przyznaje ci ostrzeżenie… wielkie jak Passso Di Gavia.

Tompoz

Widzisz, kolego Tompoz - takie moje prawo…

Tompoz-Nie krępuj się, nie będziemy tęsknić. Red. Naczelny może robić co chce, w końcu to jego folwark…