Start w wyścigu

Bez przesady , mysle ze troche “praktykow” jednak tutaj jest .Tez bawilem sie kiedys w zawody ( i na czas , co wychodzilo mi najlepiej i wspolny ) , teraz tylko trenuje , a czasowke sprzedalem rok temu .Mysle jednak , ze jeszcze ostatniego slowa ( jesli chodzi o zawody ) nie powiedzialem :wink:!

Problemem zeby dobrze jezdzic na czas jest to , ze trzeba trenowac jazde na czas :joy: Jest to troszke masochistyczne zajecie , bo trening na tzw sekunde przed zwymiotowaniem nie nalezy ani do najlatwiejszych , ani najprzyjemniejszych. Jednym slowem : cierpienie na granicy wymiotow od startu do mety.

Wiesz, można to dwojako interpretować :joy:

A la Kolobnew w Liege?

Wow niezły sprzęt miałeś, piękne koła. Ale i sylwetka jak Cancellara :stuck_out_tongue:

No Majka to ja nigdy nie bylem :wink:
Sprzet to ORDEA ORDU na kolach FFWD i Campie Record . To byl piekny rower , ale szkoda mi go bylo ( TZN , ze stoi zamiast bic rekordy predkosci ) i sprzedalem !

A jak zlikwidować luzy w sterach, bo mam lekkie? Odkręcić mostek i tam jest jakaś śruba?

Nie dotykałbym sterów na twoim miejscu. Może jutro znajdziesz jakieś stoisko serwisowe na miejscu.

Dlaczego? Tak trudno się likwiduje luz? On się tam pojawia dość regularnie bo już 2 razy był likwidowany jak był w serwisie

Regulacja sterów to nie wymiana dętki. I jutro masz zawody. Lepiej nie przekombinować. I to moja ostatnia rada na dziś :smiley:

Trzeba wiedzieć jak odpowiednio skasować luz.

Ale nic się nie stanie w czasie jazdy jeśli jest luz? np. jak się podniesie rower za rame i druga osoba kierownicą pociągnie w bok to słychać taki puk, albo jak się rower lekko uniesie i spusci na podłogę to tez słychać takie stukanie

szczerze mówiąc wolałbym żeby już było po :stuck_out_tongue:

O ktorej ruszasz jutro na trase?

nie wiem jeszcze a co

Niestety kategoria A startuje na samym końcu :frowning:

Będę jechał na twardym przełożeniu żeby nie złapać zbyt szybko zadyszki w stresie

Skoro już tyle czasu poświęciłeś tutaj na szczegółowe przedstawienie problemów i przygotowań przedstartowych to mam prośbę:
Co 5minutowa relacja live w czasie wyścigu jak się czujesz, jak to wygląda, dalsze pytania :slightly_smiling_face:
Taka relacja na żywo. Nie wiem jak to technicznie wykonać. Najpiej chyba telefon mikrofon i kumpel przy klawiaturze wrzucający szybko co i jak :grinning:

Są już gdzies czasy startu poszczególnych zawodników?

To moze byc ciekawsze jak Vuelta :wink:

Tylko kolejność kategorii wiekowych. Większość i tak zapisze się dopiero jutro przed startem.