Tour de Pologne

A wziales pod uwage, ze Miche nie chce go puscic?

ale gdyby chciał, to miche nie miałoby wyboru. za wyniki w tym sezonie zasłużył sobie

W sumie to przemek jest liderem Miche i nierozumie dlaczego Miche nie zostało zaproszone do TDP :frowning: nie muszę przypominac że Przemek ograł w tym roku samego Basso podajrze na Trentino mało tego wygrał krótką ale górzystą etapówke Rud de Sud gdzie rozgromił wszystkich, Niemiec naprawde w tym sezonie jezdzi bardzo dobrze zasłużył na start w TDP.

No Miche sie sciga w 3. dywizji. Nie moze dostawac dzikich kart na wyscigi PT.

Czy ktoś widział reklamówkę TdP ze Szmydem w roli głównej?!
Bajerancka :mrgreen:

Widziałem. Trzeba przyznać, że “wypasiona” :slight_smile: Ale teraz Szmyd już nie ma wyjścia - musi walczyć o zwycięstwo w całym TdP! Wszak nie rzuca się słów na wiatr :wink:

może macie link do tego spotu?

Niestety nie mogę znaleźć, ale chyba puszczają przed każdymi wiadomościami sportowymi w Wiadomościach…

Nie napotkałem tej reklamy ani na oficjalnej stronie TdP, ani na itvp.pl - może jeszcze za wcześnie skoro dziś miała miejsce premiera :wink: . Ja akurat widziałem tą reklamę na TVP1 po wiadomościach sportowych, a przed prognozą pogody (czyli tuż po 20:00). Zgadzam się z przypuszczeniami crolicka, że ta reklama towarzyszy wiadomością sportowym po “Wiadomościach”.

youtube.com/watch?v=dxLAOrcNMBI
:slight_smile:

Kiedy Wadecki wytypuje 8 kolarzy na nasz Tour>?

A nie Światle nam Panujący Prezes Walkiewicz?

Reklama zdecydowanie z kategorii PRO. Brawo! :slight_smile:

ten zwiastun napawa optymizmem :slight_smile:

Fajna reklama Ale ta zapowiedź nie wydaje mi się że sylwek jest wtanie wygrać Tour choć bardzo bym chciał

Podobno Gołaś podpisał kontrakt z Vacansoleil i ma pojawić się na TDP. Fajnie by było , bo to dobra grupa.

też gdzieś to słyszałem

To prawda Michał Gołas pojedzie TdP! Dołączył w ten sposób do: Sylwestra Szmyda, Macieja Bodnara, Marcina Sapy i Bartosza Huzarskiego! Im więcej Polaków tym lepiej.

Niezapominajmy również o reprezentacji Polski. Skład powinniśmy popznać po Tour of Qingdai Lake czyli 26 lub 27 Lipca! W Chinach jedzie nasza kadra, w składzie jest m.in walczący o TdP Mateusz Mróz. Miał on kilka problemów m.in wywrócił się dość powaznie. Jedzie dalej i nieźle radzi sobie po górkach!

Ze składu wypadł zapewne Maciej Paterski gdyż od 1.08.2009r będzie jeżdził w Liquigasie i będzie miał starty związane z tą grupą!

Tour de Pologne startuje już 2 Sierpnia!

No reklama robi wrażenie. Kurcze , ten sukces na Mont Ventoux naprawde wiele zmienił w Sylwku :slight_smile: Super pewność siebie. Trzymam kciuki !

Czy nasz narodowy Tour będzie w tym roku transmitowany przez Eurosport? Co ciekawe na stronie polskiego Eurosportu w programie na 2,3 i 4 sierpnia nie ma przewidzianych żadnych relacji z TDP. Ktoś coś wie na ten temat?