Uwagi do moderatorów

Wejdz sobie Vino na jakis portal do hostingu zdjec, np. fotosik.pl, wczytaj je tam i pozniej pojawia Ci sie rozne adresy Twojego zdjecia. Skopiuj bodajze przedostatni i wklej go do pola “odnosnik do zewnetrznego obrazka” i wtedy juz powinno zadzialac :wink:

Dziękuję bardzo za radę. Wkrótce tak uczynię. :slight_smile: Chce sobie dodać jako avatar niezwykle piękne oraz ważne dla mnie wydarzenie, które zapamiętam na zawsze. Nietrudno się domyśleć, że chodzi o Igrzyska Olimpijskie w Londynie.

Ps. Udało się. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Posty z cytatami nie lokują się kolejności czasowej, a pojawiają się pod postem cytowanym. To awaria, eksperyment, czy niezapowiadana nowość?
Muszę przyznać, że to bardzo dezorientuje. Poza tym, jeśli dam wypowiedź z wczorajszym cytatem, to nikt tego nie zauważy, bo komu przyjdzie do głowy cofać się o parę stron.

niech ktoś urwie głowę temu Rowery-Elektryczne.

Myślę nad jakimś rozwiązaniem :wink: . Dla mnie większość tego, co on pisze to spam (w ogóle pisanie, byle napisać to moim zdaniem spam), ale dotąd za cos takiego nie karaliśmy, spamowanie musiało być bardziej oczywiste.

Fakt, że ówże user (rowery elektryczne) pisze seriami, ale zauważmy, że czyni to w sposób nazwałbym zawoalowany. Niby na temat, ale z podtekstem zawierającym spam. Jak zatem karać i jak to uzasadnić? Nie wiem :583:
Jakieś lekarstwo wszak należałoby znaleźć.

Poszło ostrzeżenie. Wczoraj to było już przegięcie.

Po ostatnim “ataku” userzy rowery elektryczne i green bike_pl, zostali ostrzeżeni na privat przez moją skromną osobę( chodziło mi głownie o te tematy które były nieaktualne np. jak owi userzy odpowiadali na tematy po miesiącu lub kilku miesięcy).

Teraz user rowery elektryczne nie odpowiadał na tak stare posty…

to nic nie da, on pisze tylko reklamy, przecież nie przejmie się jednym ostrzeżeniem, może dalej pisać. Używając stosownej terminologii - wyrwać chwasty.

Kolejny atak na forum, dla mnie to spam w czystej postaci.

Chodzi Ci o użytkownika green_bike? Nie oceniając merytorycznej zawartości jego postów, to trudno tu o spamie mówić. W temacie, na temat. Gdybyśmy go wywalili, byłby to zamordyzm…

No ale to tylko mydlenie oczu, teoretycznie pisanie na temat, ale logicznie myślący człowiek doskonale wie, że ten użytkownik nagle nie dostał weny i nie napisał kilkunastu postów z rzędu bez powodu :slight_smile:

Sundin

Dopóki niesie to jakąś treść (i mieści się w temacie), to nie mozmy nikomu ograniczyć wolności słowa.

PS Chciałbym zauważyć, że akurat Ty jestes osobą, która ostatnia (albo jedna z ostatnich) powinna się wypowiadac na ten temat, bo Twoje wypowiedzi działałyna uzytkowników podobnie jak posty green_bike’a czy rowery eletryczne. I też żądano Twojej głowy…

Oho Jurgen wprowadził własne rządy, od teraz nie można się wypowiadać bez jego zgody.

Jasne, że to spam, ale w sumie razi tylko w oczy, a tak nie szkodzi. Robienie sobie reklamy jest jednak trochę nie na miejscu na tym forum.

Zresztą z tego co widzę to Sundin tylko coś zasugerował, od innych userów też były na to skargi. Po prostu czasami jest to niesmaczne, wchodzi się na forum, a tam 15 nowych postów, z czego 14 od RoweryElektryczne, albo coś takiego. Nawet niektórym moderatorom to przeszkadzało.

Oho Jurgen wprowadził własne rządy, od teraz nie można się wypowiadać bez jego zgody.

Pracuję nad tym :wink: . A powaznie, to zgadzam się, ale to, że nie podoba mi się merytorczna treść postu, nie znaczy, że mam dawać ostrzeżenia. To jest własnie wolnośc słowa, którą podobno miałem zdusić :stuck_out_tongue: . Znaczy: baldwin wyciął posty, które miały być ewidentnym spamem, więc trudno mi się do nich odnieść. Piszę tylko o tym co zostało.

Skasowałem, bo nie było sensu, żeby każdy kto się loguje czytał 20 postów o niczym. Tym bardziej, że celem takiego ktosia nie jest dyskusja, a zwrócenie na siebie uwagi, czyli reklama. Weźmy pod uwagę, że on nie pisze w innych tematach, a jego obecność na forum ma charakter czysto komercyjny.

Panowie Moderatorzy, zróbmy tak: wchodzi taki koleś jeszcze raz, pisze w iluś tematach nic nie wnoszące posty -> zakaz pisania - spam. Dopiero potem to kasujemy. Ok? :slight_smile:

Baldwin, Ty nie masz uprawnień do kasowania postów?

mam, przecież kasowałem tego green bike’a czy jak mu tam.

O widzisz, jak to jest, jak sie po nocach posty pisze :wink: . Chodziło mi oczywiście o to, czy masz uprawnienia do nakładania ostrzeżeń.

nie, ale nie sądzę, żeby było mi to potrzebne. Biorę udział w dyskusjach, mógłbym być miejscami nieobiektywny.