Uwagi do moderatorów

Do czego służy dokładnie dział “Cyklopedia”?

to był projekt stworzenia encyklopedii kolarstwa w wersji internetowej. Ale myślę, że ja nie jestem kompetentny do tłumaczenia tego, nie było mnie tu, kiedy to działało. Są tu osoby, które zrobią to lepiej, tylko niech znajdą chwilę, żeby coś skrobnąć.

Na chwilę obecną, projekt zamknięty, z tego co wiem.

Za mało osób redagowało artykuły, ja osobiscie włozyłem sporo pracy w tworzenie encyklopedi kolarstwa i nie tylko ja, mielismy sporo artykułów opisane, szkoda ze strona została zamknięta, ale na ten temat to trzeba rozmawiać z łukaszem. Projekt ogólnie bardzo ambitny, praktycznie powinien trwać latami w tak małym gronie redaktorów, zaznaczmy ze wszyscy włozyli w to swoje serca nie pobierając zadnej opłaty. Cyklopedia była podobna do wikipedi praktycznie działała tak samo.

Brzmi imponująco. Encyklopedia kolarstwa na kształt Wikipedia to musiało być naprawdę coś wielkiego.

Dlaczego mój post z tematu sporty zimowe został usunięty?
Nie rozumiem co w nim takiego było (szczególnie biorąc pod uwagę te posty które pozostały w tym temacie).

ja nic nie wycinałem. O czym był ten post?

To był komentarz do postu Panatniego o astmatykach wśród narciarzy, w którym napisałem, że za problem “astmatyków” w sporcie odpowiadają też lekarze, którzy wystawiają zaświadczenia o tej chorobie.

Edit: Widzę, że cała dyskusja została już wycięta.

czy mi się wydaje czy zniknęła wyszukiwarka z głównej? a jeśli mi się nie wydaje to dlaczego?

jaka wyszukiwarka, druidzie?

no taka, że się coś wpisuje, po czym klika “szukaj” i przy odpowiednim sformułowaniu frazy można było znaleźć interesujący nas nius z archiwum :stuck_out_tongue:

hmm, ja widzę takie dwie na głównej. Na górze, w prawym rogu i w tabelce po lewej :slight_smile:

no widzisz, ja zawsze korzystałem z tej po lewej i teraz jej nie widzę.
natomiast tej na górze nigdy nie zauważyłem :smiley:

btw juz poruszałem ten problem ale bez echa, wiec dlaczego jak klikam w posty nieprzeczytane nie wyskakują tez artykuły z głównej i komentarze do artykułów

U mnie czasami te z głównej wyskakują a czasami nie.
O ile się nie mylę to te z głównej pojawiają się tylko wtedy jeżeli jest też coś nowego na forum, jeżeli nowości są tylko na głównej lub w komentarzach do nich to nie mam informacji o nieprzeczytanych postach.

Nie wiem jak to się dzieje, ale gdy mój mobilny internet od Orange zaczyna “zdychać” i strony nie chcą się otwierać, często wejście na Waszą stronę powoduje, że internet odżywa, otwiera się ta strona i inne też już potem otwierają się normalnie.

Nie wiem skąd to się bierze, ale zaobserwowałem to wystarczająco wiele razy, by wykluczyć przypadek. :mrgreen: Inne strony które regularnie odwiedzam tak nie działają.

Dużo energii i czasu włożyłem w to, aby ta strona naprawdę śmigała. I pewnie jeszcze mógłbym wiele poprawić, ale na razie inne rzeczy poszły na tapetę :wink:

lubię to!

Jakby ktoś miał dostęp do statystyk moich odwiedzin tej strony to pewnie fajnie by to wyglądało. Czasem wchodzę po kilkadziesiąt razy dziennie tylko dlatego, żeby “ożywić” swój net. :wink:

Dobra robota Naczelny. :slight_smile:

Czy dawid sprawiał kiedykolwiek jakiś problem? Poza dzisiejszą jazdą… I czy został usunięty, czy może dokonał “samospalenia” :wink:?

zapewne sam się usunoł a szkoda, raczej wątpie aby ktoś z naszy moderatorów postoopił w tak radykalny sposób, ze spokojnym dawidem który raczej nie był konfliktowy… gdyby to był Pantani to bym zrozumiał. zreszta oni nie usuwaja konta tylko blokują…