Uwagi do moderatorów

Widzę, że chyba nie tylko mnie nie udaje się zalogować, by dodać komentarze pod newsami. Cały czas wyskakuje błąd - niepoprawne hasło. Sprawdzane na 3 przeglądarkach (IE, Mozilla, Chrome), a hasło na pewno mam dobre bo kilka razy na forum się zalogowywałem i wylogowywałem dla pewności :slight_smile:

Tez mam ten sam problem :frowning:

świetna robota z podstroną “stażyści 2014”.
nie pamiętam czy rok/2 lata temu też była, ale pamiętam, że korzystałem wtedy w tym celu z serwisów anglojęzycznych :slight_smile:

[size=75][ Dodano: Nie 10 Sie, 2014 22:43 ][/size]
to się również tyczy TVP.
nie ma takiego kolarza jak Jon Izagirre, jest za to Ion Izagirre.

Dzięki za zrobienie porządku z Expertem - Pantanim56 bo zaczynał być wkurzający z tym wtrącaniem wszędzie swoich mądrości. Dobra robota.

dlaczego został usunięty “expert”?
denerwujący był bardzo, ale takich jest na forum “mrowie a mrowie” (że zacytuję Chmielewską)

Expert to ten sam user co kiedyś Pantani56 vel Yurek3. Banowaliśmy go już 2-3 razy, wrócił i znów zaczął rozrabiać. Ostrzegałem go kilka razy, że forum nie jest miejscem propagowania chińskich ziółek i koksu, a tematy o wyścigach to nie miejsce na opowiadanie podstarzałego pana z viagrą.

Szkoda czasu i nerwów na jego wpisy, dlatego nie ma go na liście userów i myślę, że każde następne wcielenie trzeba będzie kasować z automatu.

Dodam tylko, że w ciągu dnia usunąłem kilkanaście jego postów, w których obrażał innych użytkowników, komentatorów i spamował. Na samym początku dostał wiadomość, że nikt nie będzie się z nim cackał.

Ponieważ w poprzednich wcieleniach narobił masę syfu, to teraz działaliśmy szybciej i… na jego życzenie :wink:

Poznajecie go po IP czy po sposobie pisania? Ciekawi mnie w jaki sposób zostanie odkryte jego następne wcielenie aby go skasować z automatu :slight_smile:

Niewiele osób piszę u nas z Chin… :wink:

I zapewne niewiele osób zna się na ładowaniu EPO :wink:

tylko ja wiem ilu userów z tego forum kupiło u Jurka ziółka

Tompoz

Gratulujemy rozwagi i życzymy zdrowia, tym samym kończąc ten temat.

Podaj liczbę chociaż, bo o nickach pewnie możemy zapomieć

Desperaci.

Desperaci ???

Raczej rzekłbym bezmózgi.

Gościu stworzył jakieś zioła, nie testowane na zwierzętach najprawdopodobniej tylko na sobie, gdzie organizm organizmowi ne jest równy, a ludzie to kupili i jeszcze sprowadzili z Chin hehe, Boże ty to widzisz i nie grzmisz. Nie wiadomo czy to w ogule bezpieczne jest dla zdrowia, czy to cokolwiek daje i co gorsza mógł zwykłą herbatkę sprzedać za sporą sumkę tylko dlatego ze potrafi dobrze to przedstawić hihi Dramat prawdziwy Dramat. A wystarczy się dobrze i zdrowo odżywiać w połączeniu z ciężkim i racionalnym treningiem moza bardzo dobre rezultaty osiągnąć, nie bedąc zawodowcem, brak słów.

Każdy jest kowalem swojego losu.

Niestety ludzie są tak zaprogramowani, że zawsze szukają drogi na skróty, więc zawsze był, jest i będzie popyt na tego typu specyfiki.

Jakiś błąd się wgrał przy otwieraniu strony z artykułem odnośnie oświadczenia Sapy.

Chciałbym się zapytać czy w planach istnieje włączenie na forum czatu lub czegoś w podobnej formie ? Przyczyniłoby się to pozytywnie do przejrzystości tematów w których znajdowałyby się tylko dłuższe lub bardziej wartościowe przemyślenia/analizy. Piszę o tym ponieważ to co dzieje się obecnie w temacie Paris-Nicea 2015 woła o pomstę do nieba. Można dojść do wniosku, że w każdej sytuacji gdy Polak będzie walczył o czołowe pozycje temat zmieni się w śmietnik …