Vuelta a Espana 2018

W zasadzie już chyba wszystko jasne. 20 sekund po 10 kilometrach nad drugim Castroviejo. Niesamowicie mocny jest.

Australijczyk to murowany faworyt do srebrnego medalu w Innsbrucku.Gdyby nie Gnadenwald to mógłby myśleć nawet o tęczowej koszulce.

40 sek Castroviejo juz a 15 km do mety :smile:

Castroviejo póki co wciąż przed Campenaertsem

Dennis prawie minuta nad Castroviejo nokaut

Kwiatek jak nie jest poobijany po kraksie powinien pojechac szybciej z 30 sek od Castroviejo ale na Dennisa to i tak nie starczy

jest sens w takim razie tracic energie przed MS ?

Zbieranie doświadczenia ???
Może mi ktoś przypomnieć kiedy Michał mówił że wystartuje także w jeździe indywidualnej na czas.Ja nie przypominam sobie żeby tak mówił.

Kwiatek o MŚ to w ogóle każe w Madrycie pytać. Co do czasówki, to Wadecki twierdził, że Kwiato jedzie.

Kwiato 4 sekundy straty na pierwszym pomiarze czasu. Nieźle

No ladnie Castroviejo dolozy tak jak pisalem ale braknie na Dennisa niestety szkoda jakby go tu nie bylo Kwiatek by 2 czasowki ogolil

Wiem, że jeszcze daleka droga, ale szykuje się kolejne drugie miejsce. Pamiętam jak w zeszłym tygodniu panowie komentatorzy troszeczkę się dziwili, że taki kolarz jak Teuns jeszcze nie ma wygranego etapu Wielkiego Touru. Jakby zapomnieli kto także nie ma.

Majka ma minute straty.

37 sekund na drugim, bo realizator nawala.

No druga czesc juz duzo gorzej tak jak na MP wieksza strata . Jemu bardziej te prologi chyba leza.

No ale na 2 miejsce chyba starczy jak nie odposci i tak bedzie super wynik zwlaszcza po tych 2 kraksach.

Kelderman 36 sekund stratyna 1. punkcie. Krujswijk może pojedzie wreszcie dobrą czasówkę.

Uran też słabo, na pierwszym puncie juz 45 sekund straty

U was też strona z wynikami ma jakieś dziwne przeskoki? O dziwo wyniki są szybko aktualizowane.
Campenaerts’a nawet w 10. nie będzie. De La Cruz 26 sekund.
Mas, Asgreen, De Plus- trzy pociski Lefevere’a.

Pinot nieźle 24 sekundy.
Buchmann lepiej od Majki.

Mas 17 sekund straty. Wow!

No to teraz porównania do Contadora mają sens.On tu może wykręcić podium.

Holender dowalił do pieca.