Zabawa całosezonowa

U mnie Geschke kontuzjowany, najdroższy w drużynie Simon Yates się upiera, że nie jest zainteresowany zbieraniem dla mnie punktów za generalki w tygodniówkach, Groenewegen mówi, że woli dla mnie ciułać jakieś grosze za wygrane etapy w etapówkach zamiast spróbować zgarnąć coś grubszego w klasykach. A tak poza tym to nieźle. Ciągle gdzieś tam w okolicach tego 10-tego miejsca balansuję. Już 7-miu moich zdobyło ponad 100 punktów + 8-my Chris Hamilton 92 punkty na które nie mogę narzekać za kolarza, który kosztował tylko 10. :smiley:

Ech teraz żałuję że oparłem drużynę na gwiazdach. Te fujarki za 5 punktów nigdy nic nie wygrają

Równie dobrze mógłbym mieć 6 osobowy zespół :V

Pominąłem Kittela i byla to dobra decyzja.

Ale i tak jestem super rozczarowany. Biorąc na ten wyścig Bernala, Yatesa, Martineza, Spilaka i Lopeza nigdy bym się nie spodziewał, że już po 2 etapach tylko jeden z nich będzie liczył się w generalce. Wietrzyłem szansę na super rezultat z tym składem.

Ja też dawno nie miałem takiego przesiewu górali!:cry:

Wyniki z 16:55 uwzględniają dzisiejszy etap TA ? Jeśli tak to czego Viviani tylko 2pkt ma zaliczone

Nie 20znaków

1 polubienie

Czy dobrze zgaduję że drużyny na miejscach 2-5 w generalce są prowadzone przez obcokrajowców?

Właśnie, liiio, dałoby się wprowadzić wybór narodowości zespołu i żeby wyświetlało flagę przy nazwie? Skoro grają obcokrajowcy, to myślę, że byłaby to ciekawa informacja.

1 polubienie

Może to kiedyś dodam.
Co do obcokrajowców w czołówce, to na podstawie wersji językowej z której się logują to z czołówki są nimi miejsca 2 i 5, obaj z Hiszpanii (a to wiem dzięki przeglądaniu kolarskich forów obcojęzycznych)

Stawiam dolce przeciw orzechom, że 3 też jest obcokrajowcem :V

3 na 4, prawie dobrze:)

To byś przegrał :smile:

Przy kilku graczach pojawiły się nowe pucharki. Co one oznaczają?

Ten drugi rodzaj pucharów to za triumf w edycji kobiecej.

Fajnie gdyby po najechaniu na taki pucharek czy tez koszulkę wyświetlała się informacja za jakie osiągnięcie gracz otrzymał takie wyróżnienie.

Może kiedyś, trochę roboty by z tym było w obecnej chwili.

Jak to, przecież to Francuz :stuck_out_tongue:

Martinez, Yates i Lopez odpłacili się chociaż trochę za zawaloną generalkę zdobywając dzisiaj jakieś punkty.
Ale i tak pozostanie niedosyt po P-N.

A na wstępnej liście startowej Katalonii jest już 8 moich… chociaż lista zapełniona może w 30%. Znowu będzie dylemat kogo zostawić. Nawet Groenewegen się wybiera… nie pamiętam od kilku dobrych lat żeby jakiś czołowy sprinter brał udział w tym wyścigu.