Zabawa całosezonowa

Moi sprinterzy narazie jada jakby byli na kacu po grubej imprezie :smiley:

Postaram się to dzisiaj wrzucić, jak zyskamy dostęp do kompa.

E: Wrzucam
cennikk07.xls (43 KB)

Liiio, mamy zamienioną kolejność wyścigów na Majorce - jutro jest Tramuntana, a pojutrze Andratx.

Ok, zmieniłem, mam nadzieję że nikt przez to nie ucierpi. W razie czego zgłaszać reklamacje.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Mam pytanie na jakiej stronie mogę znaleźć składy drużyn na Dubai Tour? Z góry dziękuję za info

np. cyclingfever

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ja wolałem nie czekać na wieczorne ogłaszanie składów i odgórnie zgłosiłem tych samych zawodników na wszystkie wyścigi - dzięki temu którykolwiek z szerokiego składu nie pojedzie to i tak będzie zgłoszony :slight_smile:

Nie jestem pewny, ale Kittel nie dostał chyba punktów za lidera???

Na pierwszym etapie nie ma lidera. Dopiero jutro dostanie punkty.

Ok. Dzięki

Aha, a ja właśnie zauważyłem że zapomniałem wysłać do Dubaju Sonny Colbrellego - a jeszcze trzy płaskie etapy do końca… Może jednak przy Kittelu, Cavendishu i innych Sonny poprzestanie tym razem jedynie na jeździe treningowej? :smiley:

Ja zapomniałem wziąć Greipela na Trofeo Porreres i jak się nie mylę to wygrałbym tamten wyścig, a w generalce chyba bym wskoczył na drugie miejsce. A tak… Trzeba gonić :slight_smile:

Gońcie, gońcie. :slight_smile: Mam nadzieję tylko, że więcej niż 9 osób do października mnie nie wyprzedzi. W końcu przydałoby się osiągnąć jakiś przyzwoity wynik. :wink:

No i jednak Colbrelli nie wytrzymał i wskoczył na podium w Dubaju… Z jednej strony cieszy fakt, że zawodnik ma talent do zdobywania punktów, z drugiej boli ich utrata. Jakimś nędznym pocieszeniem jest tu etapowe pierwsze miejsce Degenkolba :smiley:

Nie wiecie co się dzieje z Intxausti i Betancurem??? Kontuzje czy coś innego???

U Betancura klasyczne “problemy” z wizą (i zapewne wagą) ; )

Gram pierwszy sezon, mój Modolo dostał 5 pkt. Chyba powinien mieć 3 pkt.

3 za trzecie miejsce na etapie i 2 za asystę (2 miejsce Costy w generalce). Wszystko gra.

Ok. Dzięki

Roglic zapomniał pojechać w Algarve i -125. Takie wtopy będą w tym sezonie drogo kosztować. Shame on you PCS za późne składy :frowning: