Zabawa całosezonowa

Żeby nie było, gra mi się bardzo podoba taka jak jest, dla mnie można nic nie zmieniać :slight_smile: ale jak pojawił się znowu wątek zmian to podzieliłem się nowym pomysłem. O tym jak egzekwować te 90% nie pomyślałem :wink: wziąłem poprostu tą wartość z poprzedniego postu liiio. No ale można na przykład wyliczać ile procent punktów bez zgłaszania stanowią “właściwe” punkty zdobyte po zgłoszeniach, choć to na pewno nie byłoby idealne

Tosh van der Sande uniewinniony. Tylko ja będę narzekał na jego sukcesy, bo wyrzuciłem go ze składu po ogłoszeniu wpadki?

Ja mam pomysl. Jestem nowy ,ale forum czytam już od pewnego czasu. Mianowicie:
Rabat na “lidera” czyli np . Bernal “robi” najwięcej punktów z twojej drużyny., w następnym sezonie masz na niego rabat.

Hej,w Cadel Evans Great Ocean Road Race nie ten Hamilton pkt dostał za miejsce w generalce.

O właśnie. Miałem narzekać na to, że jestem tak daleko w klasyfikacji, ale teraz widzę, że punkty za C. Hamiltona mam niedoliczone. :sunglasses: Może awansuję z 1 miejsce. :rofl:

Już poprawione.

Na Cadelu Evansie mieliśmy rekord frekwencji - zostało zgłoszonych 75 drużyn.
Drugi wyścig z rzędu wygrał Tomek86 i tym samym został najlepszym Australijczykiem w grze. :slight_smile:

Zaraz tu wyjdę na jakiegoś szeryfa,ale nie gra z pkt za zwycięstwo w wyścigu,Tomek86 ma dwa razy policzone 50pkt za Evansa i w wygranych wyścigach trzy zwycięstwa na dwa wyścigi,natomiast Pablo19 ma 3 miejsce w Santosie policzone w tabelce z ilością wygranych wyścigów,natomiast Salbutamulowy potwór 2 miejsce, mają dodane pkt do generalki za podium gdzie nie powinni punktować.

Ok , dzięki zaraz to sprawdzam, trochę rzeczy mi się posypało po przejściu na nowsze PHP , ma nadzieję, że zanim sezon się rozkręci na dobre to wszystko już będzie ok.
E: już naprawione.

Żadnym szeryfem, wręcz przeciwnie należy raczej podziękować za czujność

Tak źle sezonu jeszcze nigdy nie zacząłem!!! Może jednak to dobra prognoza na przyszłość!:wink:

@liiio jest jakaś szansa na ranking debiutantów/pierwszosezonowców w grze?

Ok, postaram się to dodać jak będę miał chwilę czasu.

E: Zrobione. Problem jest może jeszcze definicja debiutanta :slight_smile: . Przyjąłem, że jest to każdy zarejestrowany po 1 kwietnia 2018 (tylko nie każcie mi wytłumaczyć dlaczego akurat ta data, no czasami to sam nie nadążam za swoim tokiem rozumowania :slight_smile: )

Chyba lepszego debiutu w grze @Tomek86 nie mógł sobie wymarzyć. Dwie wygrane i 300 punktów przewagi w klasyfikacji generalnej. Przecież ja tylu punktów do kwietnia nie uzbieram. :wink:

Heh dzięki :slight_smile:
Szczęście początkującego :wink:
A poza tym obawiam się, że w dalszej części sezonu to wtedy ja będę tracił, szczególnie na dużych tourach.

Ja mam cel wygrać tę klasyfikacje :slight_smile: na chwile obecną duża strata do Ciebie, ale celuje w Giro :stuck_out_tongue: zobaczymy co z tego wyjdzie.

Ja też celuje w giro! Wszyscy się na ten wyścig nastawiaja! Jak pół peletonu😁

Tymczasem już pierwszy kolarz w drużynie spłacony w 100 %,Ryan Gibbons cena10 - punktów 101 :slightly_smiling_face:

Czy to normalne że mam tylko 20 punktów za Vuelta Cyclista el Juan jeśli mam w skłądzie Alaphilippe i Evenepoela?

Tak - zerknij na punktację

HC2 w kategorii liiio. Ogórek. Mnie to akurat pasuje…